Бізнес-ідеї для малого міста: що обрати

бізнес-ідеї для малого міста

Як заробити гроші у малому місті

Бізнес – завжди актуальна тема. Підходить як для великого міста, так і для маленьких населених пунктів. Розглянемо цікаві бізнес-ідеї для малого міста.

Війна торкнулася багатьох та вплинула на наше фінансове становище. Чимало людей залишилися без роботи. Це не привід впадати у відчай. Є варіанти для бізнесу, які потребують мінімальні (або й взагалі ніякі) вкладення.

Розпочнемо з варіантів, які не потребують вкладень та підходять як для великого мегаполісу, так і для маленького містечка. 

Продаж товарів

Виступайте посередником та продавайте чужі товари. Шукайте де купити дешево та продати дорожче. Найголовніше – вміти знайти клієнтів. Цей спосіб схожий до дропшипінгу. Про нього ми вже писали, посилання наприкінці цього матеріалу.

Надання послуг у малому місті

Талановиті люди можуть відкрити бізнес із надання послуг. До прикладу, якщо ви сантехнік, то можна створити оголошення та працювати на виїзд. Те ж саме стосується інших професій. Отриманий дохід можна відкладати та згодом відкрити компанію, яка спеціалізуватиметься на наданні тих чи інших послуг. Не забувайте, що всі великі бізнеси розпочиналися з маленької ідеї, гаража та вмілих рук.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

бізнес-ідеї для малого міста
бізнес-ідеї для малого міста

Якщо ви маєте знання у певній сфері, то можна ділитися ними за гроші. Створіть корисний курс. До прикладу, гри на гітарі, написання текстів, вишивки, курси іноземних мов і так далі. На чому найкраще спеціалізуєтеся це і пропонуйте людям. Тільки не будьте інфоцuганами, їх дуже багато зараз розвелося. Не лийте воду, а давайте інформацію по-суті.

Бізнес-ідеї для малого міста з мінімальними вкладеннями

Далі розглянемо ще кілька бізнес-ідей. Вони не потребують великих вкладень. Можна обмежитися мінімальним бюджетом.

Вироби ручної роботи

Рукоділля завжди цінувалося та буде цінуватися в Україні. Товари, створені власними руками, унікальні та дизайнерські. І гроші на такій сфері діяльності можна заробити пристойні. Розпочніть бізнес зі створення іграшок ручної роботи, в’яжіть шарфи, забавки, рушники, пледи і так далі. Великим попитом також користуються вишиванки, адже це наше, рідне.

Оберіть певний напрямок та починайте. Створіть створінку в соцмережах, публікуйте оголошення на безкоштовних майданчиках. Якщо є можливість, налаштуйте рекламу. Це допоможе одразу ж на старті швидко залучити клієнтів.

Ремонт

Не асоціюйте слово «ремонт» лише із ремонтом у будинку. Бізнес-ідеї з ремонту комп’ютерів, одягу, взуття, машин користуються великим попитом. Відштовхуйтесь від власних вмінь та фінансових можливостей.

Реклама на авто

Для власників автівок є можливість додатково заробити гроші, розмістивши рекламні банери на власному автомобілі. Такий вид заробітку наразі не дуже популярний в країні, однак і конкуренція теж невелика. У місті можна звертатися до різних компаній та пропонувати їм придбати рекламу на вашому авто. Це можуть бути служби таксі, СТО, доставки їжі, хімчистка і так далі.

Кулінарія на замовлення

Талановиті жінки та чоловіки можуть готувати їжу на замовлення – випічку, торти, навіть ті ж домашні булочки. До речі, гарна ідея це створення їстівних букетів (солодкі, пивні, м’ясні). Оригінально та високодохідно. Якщо ви живете у невеликому місті, то це буде навіть плюсом. Відгуки про вас швидко рознесуться по навколишніх районах, сарафанне радіо досі добре працює.

Корисні посилання для прочитання:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Пасивний дохід: способи отримання грошей в Україні
Наступний запис
Виготовлення шкарпеток як бізнес: вартість старту та окупність
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *