Актуальні бізнес-ідеї для дому з мінімальними вкладеннями

Заробіток в інтернеті

Робота в офісі поступово втрачає свою актуальність. Все більше людей хочуть працювати, не виходячи з дому. Розглянемо актуальні бізнес-ідеї для дому з мінімальними вкладеннями.

Кожну з ідеї розглядатимемо детальніше: які вкладення потрібно зробити, які документи потрібні та найголовніше – де продавати. 

Вирощування грибів

Перша ідея у списку – це вирощування грибів на продаж. Найкраще обирати печериці, гливи чи шиїтаке (загугліть, легко росте та дуже смачний). Для старту підійде сарай чи підвал. Потім можна масштабувати бізнес – обладнати теплицю площею до 500 квадратних метрів. Але на початку вона не потрібна.

Де продавати гриби?

Отож, у підвалі потрібно встановити систему вентиляції, організувати освітлення, а також герметизувати. Продавати гриби можна невеликим магазинам, закладам харчування, на ринку самостійно, або віддати під реалізацію. Пошуком каналів збуту найкраще займатися самостійно – відвідувати різні заклади чи ринки та напряму домовлятися з продавцями. Також можна замовити рекламу та налаштувати її суто по вашому регіону. До 30 % прибутку приносять саме дрібнооптові клієнти.

Інвестиції для відкриття

Один кілограм міцелію коштує орієнтовно 50-80 гривень. А тонна субстрату 3-5 тисяч гривень. Варто зазначити, що на 30 кг субстрату потрібно 1 кг міцелію. З кілограма міцелію виросте 6-10 кг грибів. Наступні вкладення – це реклама. Вона не є обов’язкова, але краще спробувати. Обладнання приміщення обійдеться від 10 тисяч гривень.

Для грибів потрібно обов’язково мати експертизу ГМО та паспорт продукції. Сертифікат якості продукту коштує від 500 грн до кількох тисяч. Юридично також необхідно оформити КВЕД 2010 клас 01.30. Це формальності, які можна прописати у класифікаторі.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

вирощування грибів, актуальні бізнес-ідеї для дому, заробіток в інтернеті

Масаж на дому

Такий бізнес передбачає вкладення – проходження курсів, обладнання кабінету, витратні матеріали. Вкладення окуповуються за кілька місяців. Найважливіше – вміти шукати клієнтів. «Сарафанне радіо» досі працює. Найкраща реклама – це задоволені клієнти. Отримавши хорошу послугу люди будуть самі рекомендувати вас своїм знайомим, а ті – своїм товаришам і так далі.

Витрати

Оренду приміщення не розглядаємо, оскільки масаж на дому передбачає роботу у власному домі. Можна звісно взяти приміщення в оренду, тоді доплюсовуйте її ціну. Масажний стіл вартує від 4 тисяч гривень. Навчання на курсах можна пройти досить швидко – 15 годин обійдуться мінімум 5000 гривень. Одноразові витрати на одного клієнта складають 50-150 гривень. Рекомендуємо налаштовувати рекламу в фейсбуці чи гуглі – це плюс 400 гривень за добу. Не погано створити і сайт-візитку. Можна зробити це самому або звернутися до розробників (+200 доларів).

Клієнти

На старті клієнтами можуть бути ваші знайомі чи сусіди. Пропонуйте їм знижки в обмін на рекламу на їх сторінках у соціальних мережах. Далі згадуємо про «сарафанне радіо». Ну і про рекламу не забуваємо.

Юридичне оформлення

Необхідно оформити КВЕД 2010 клас 86.90 та КВЕД 2010 клас 96.04. Також не забувайте про медичну книжку, наявність сертифіката з переліком масажних послуг. Це обов’язкові умови для законної роботи.

Вироби ручної роботи

Актуальні бізнес-ідеї для дому. Ручна робота давно вже переросла з хобі на чудовий варіант заробітку вдома. Чимало майстрів мають вдома не малу колекцію готових виробів, чи не так? То чому б не почати виготовляти вироби у більшій кількості та продавати їх за хорошими цінами?

Знайдіть свій стиль

Виробіть власний стиль та дотримуйтеся його. Якщо ваші роботи будуть впізнавані, то і попит на них поступово зростатиме. Багато людей захочуть мати ваш виріб у себе вдома. Зараз найзатребуваніший вид хендмейду – це створення фотофонів. Їх замовляють інтернет-магази чи продавці продуктових наборів, взуття, одягу, аксесуарів.

Які інвестиції

Створення сайту (якщо маєте таку змогу, можна обійтися сторінкою в соцмережах) – 200 доларів. Світлини для каталогу – самостійно або ж найняти фотографа (1000 грн за 2 години). Далі потрібні матеріали для виробництва, пакувальні коробки. Найбільші інвестиції необхідно вкласти в рекламу, щоб швидко отримати перших клієнтів. Не забувайте накладати водяний знак на свої фото, щоб їх не крали конкуренти.

вироби ручної роботи, хенд-мейд, актуальні бізнес-ідеї для дому, заробіток в інтернеті

Копірайтинг

Один із найпопулярніших способів заробітку вдома – це копірайтинг. Простими словами написання текстів на замовлення. Автор повинен бути грамотним, вміти цікаво та без води викладати думки, шукати та збирати інформацію до купи.

Клієнти

Вашими клієнтами можуть бути власники сторінок на торгових майданчиках, сайти, різноманітні компанії. Є чимало бірж, на яких можна знайти пропозиції роботи. Є як одноразові замовлення, так і довгострокова співпраця. Пишіть у пошуку робота копірайтинг та переглядайте різні вакансії.

Що потрібно для початку роботи копірайтером

До речі, наприкінці цієї новини є багато корисних посилань про копірайтинг, перегляньте. Повертаємося до теми. Для роботи копірайтером потрібно мати безлімітний інтернет та комп’ютер чи ноутбук. На цьому інвестиції закінчуються. Все дуже просто. У кожного з нас такі речі є вдома, 21-століття, як не як.

Заробіток на копірайтингу

Спочатку ви отримуватимете не дорогі замовлення. А коли назбираєте резюме та хороші відгуки, то почнуть з’являтися й високооплачувані варіанти роботи. Шукайте біржі фрілансу та переглядайте ціни за роботи там. Винагорода може складати як 50, так і 200 чи більше гривень за 1000 символів. Все залежить від тематики, обсягу та терміну роботи. Знавці англійської мови можуть заробити в кілька разів більше, зауважте це. Ніколи не пізно починати вчитися.

копірайтинг, тексти на замовлення, заробіток на текстах, актуальні бізнес-ідеї для дому, заробіток в інтернеті

Репетиторство онлайн

Учителі та «прошарені» в певних темах люди можуть заробляти непогані гроші на репетиторстві. Необхідно систематизувати власну базу знань та цікаво подавати матеріал, проводити практичні заняття.

Найбільшим попитом користуються викладачі, які готують до ЗНО. Йдеться про фахівців з математики, англійської мови, історії та української мови. Також завжди популярні курси з іт, написання текстів, гри на гітарі.

Де шукати клієнтів

Учнів можна знайти у соціальних мережах, на форумах, подати оголошення на різні платформи типу олх чи інші. Реєструйтеся також на порталах для репетиторів. Інвестиції не розглядаємо, тому що все стандартно пк чи ноутбук, роутер, інтернет, веб-камеру, мікрофон, витрати на олівці, папір, ручки.

Отож ми і розглянули актуальні бізнес-ідеї для дому. Далі корисні посилання (наш ютуб та тексти про заробіток).

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Ідеї для бізнесу 2023: обираємо нішу для власної справи
Наступний запис
Ідеї для бізнесу вдома: варіанти, які завжди будуть актуальні
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *