Найкращі ідеї для стартапу 2023: актуальні види бізнесу

стартап, найкращі ідеї для стартапу, як заробити гроші, бізнес ідеї, заробіток онлайн, як заробити гроші в інтернеті

Найкращі ідеї для стартапу 2023

Рівень інфляції через вторгнення рф суттєво зріс. Ціни підвищилися практично на все. Бізнес переживає важкі часи. Незважаючи на це, при правильному підході можна відкрити бізнес, який буде приносити хороший дохід. Розглянемо найкращі ідеї для стартапу 2023. Варто знати, що інфляція це не крах бізнесу, а можливість вдосконалити свої знання та продовжувати.

Інтернет-магазин

У найближчі роки інтернет-торгівля як вид бізнесу лише стрімко розвиватиметься. Ще з часів коронавірусних обмежень українці звикли все купувати онлайн. Створення власного торгового майданчика в інтернеті це перспективна та бюджетна справа. Чимало товарних ніш наразі не зайняті, тому якщо правильно обрати, що варто продавати, то успіх гарантований. У нас поки не реалізували ще велику кількість ідей зі Заходу. Найголовніше – робити все як для себе. Тоді і клієнти будуть задоволені, і ви отримаєте прибуток. Матеріал створено на основі інформації від InVenture.

Коворкінги та смарт офіси

Багато людей вже звикли працювати дистанційно. Це круто, адже не потрібно витрачати велику кількість часу, щоб доїхати на роботу. Для компаній теж плюс, оскільки можна заощадити кошти на оренді офісів та інших витратах. А більшість завдань можна виконувати дистанційно.

Відповідно, можна розглянути бізнес із комерційної нерухомості. Зокрема, відкриття смарт-офісів (приміщення, в якому є велика кількість кімнат). Коворкінг це прибутково та вигідно. Винаймаєте приміщення, організовуєте все для праці людей. Та берете погодинну оплату (або продаєте абонементи чи вхід на день) за те, що люди приходять до вас працювати. В умовах відключень світла це ще більше актуально. Якщо придбати генератор та підключити постійний інтернет через оптоволокно, то клієнтів буде ще більше. Кого це зацікавило, то дізнайтеся більше про коворкінг.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Сервіс, що контролює дистанційну роботу

Цей спосіб теж можна віднести у найкращі ідеї для стартапу 2023. Кількість людей, які працюють віддалено, з кожним роком лише зростають. Усі робочі процеси поступово переходять в онлайн. Багатьом компаніям потрібні сервіси, за допомогою яких можна було б контролювати якість виконання дистанційної роботи. У нього можна додати систему трекінгу чи контролю за працівниками, хмарні сховища, CRM-системи. А також інші корисні послуги, що допомагають організувати роботу.

Ще одне, такі проєкти в інвесторів викликатимуть надзвичайно великий інтерес. У таких бізнес-стартапів хороше майбутнє.

Доставка здорової їжі

Знову ж таки пандемія ще більше перевела всіх у онлайн. Люди працюють вдома та проводять там більшість свого часу. Відповідно, сервіси з доставки їжі лише набирають популярність.

В Україні є чимало кур’єрських доставок, однак можна сміливо відкривати нові. Потенціал величезний, оскільки у нас лише 1 % від всієї їжі продається онлайн. Шукайте унікальні ніші, до прикладу, організуйте доставку здорової їжі. Багато знаєте таких сервісів, які у нас працюють? Отож, ніша цікава, корисна та вільна. А пропагувати здорову їжу це круто.

Генерація лідів для бізнесу

Усім компаніям потрібні хороші ліди. Простими словами, ліди – це отримування нових клієнтів, заявки на послуги чи товари. Організовувати для налаштування реклами відділ маркетингу чи продажу надзвичайно дорого. А от віддати генерацію лідів (пошук клієнтів) онлайн-сервісам – відмінне рішення. За певну суму вам знаходитимуть клієнтів. Отож, ще один перспективний стартап – це агентство лідогенерації. Ви можете займатися просуванням у соціальних мережах, SEO, продажами за допомогою дзвінків, налаштуванням реклами, створенням сторінок для продажу. Такі послуги постійно будуть користуватися попитом.

Найкращі шанси на успіхи у тих стартапів, які дозволяють швидко та суттєво збільшити конверсію та автоматизують збирання лідів. Розгулятися тут можна огого.

Якщо вам були цікаві ці стартапи і ви хочете дізнатися більше, то пишіть в коментарі й створимо для вас розширені статті про кожен із цих способів. Стежте за оновленнями нашого сайту, щодня нові цікаві матеріали.

Також нижче переглядайте інші наші новини про заробіток без вкладень та актуальні бізнес-ідеї на 2023 рік.

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як відкрити клінінгову компанію: вигідний бізнес на прибиранні
Наступний запис
Ідеї для бізнесу 2023: обираємо нішу для власної справи
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *