Інтернет-магазин з нуля: покрокова інструкція та поради

інтернет-магазин з нуля, як відкрити інтернет-магазин, як продавати, як щось продати, заробіток грошей, як отримати перші продажі

В інтернеті є чимало різноманітних магазинів, які продають товари. Ринок насичений, однак це не означає, що новачкам заробити не вдасться. При правильному підході отримаєте хороший дохід. Поговоримо про те, як відкрити інтернет-магазин з нуля та почати заробляти.

Розглянемо базову схему, якою користуються чимало підприємців. Це не складно та не вимагає великих вкладень.

Інтернет-магазин з нуля: покроковий план запуску

  • обираємо нішу;
  • юридичне оформлення;
  • постачальники для інтернет-магазину;
  • організація доставки товарів;
  • розробка та створення сайту;
  • оплата замовлень на сайті;
  • продажі товарів.

Ніша для магазину в інтернеті

Перший крок для побудови успішного бізнесу – це обрання прибуткової ніші. Шукайте такі товари, на які можна встановити хорошу націнку. Аналізуйте, що зараз популярне в Україні чи за її межами. До прикладу, нещодавно був попит на інвертори. Їх продавали з шаленими націнками. Краще таки шукати товари, які користуються попитом, а не сезонні.

Юридичне оформлення

Із самого початку оформляють необхідну документацію для торгівлі одиниці. Люди переважно тестують обрану нішу, а лише після досягнення перших успіхів юридично все оформлюють. Це набагато простіше, хоча не правильно з боку закону. Краще оформитися як фізична особа-підприємець та працювати без жодних ризиків.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Постачальники для інтернет-магазину

Коли оберете, що саме хочете продавати, тоді ж одразу потрібно починати шукати постачальників. Не обирайте лише одного, адже у випадку форс-мажорів не зможете себе підстрахувати. Варто співпрацювати з кількома постачальниками. Можете розглянути замовлення товарів з Китаю, зараз це вигідно та прибутково. Ціни там суттєво нижчі. Не бійтеся звертатися до постачальників та узгоджувати всі деталі. Торг також ніхто не відміняв. При великих масштабах закупівель можна трохи «збити» ціну та зекономити гроші.

Організація доставки товарів

Це наступний етап, як запустити інтернет-магазин з нуля. Під час пошуку постачальників продумуйте і те, як доставлятимете товари покупцям. Варто організувати всі можливі види доставки – відправка всіма видами поштових служб, самовивіз та доставка кур’єром. Таким чином зможете доставити свій товар у будь-який куток України.

Створення сайту

Найбільша проблема для всіх, хто намагається створити інтернет-магазин – це розробка сайту. Насправді все не так складно, як здається. Можна навіть самостійно розробити веб-сайт на платформу WordPress. Є чимало шаблонів для магазинів. Переглянувши відео-уроки на YouTube можна за кілька днів самому все зробити. Теми на WordPress є безкоштовні, однак радимо звернути увагу саме на платні, оскільки там є підтримка і вам можуть допомогти, якщо буде щось незрозуміло. Тема для сайту коштує 50-100 доларів. Це одноразовий платіж, сума невелика. Щорічно доведеться платити за хост та домен. Це виходить 800-1500 гривень в середньому.

Після створення сайту наповнюйте його товарами, описом до них, фотографіями. Створіть розділи та згрупуйте все. Щоб сайт показувався в пошуку потрібний деякий час. Якщо ви не знаєте, як працює SEO-просування, то краще звернутися до СММ-фахівця. Так, це коштує грошей, але ви зекономите місяці часу та швидше отримаєте бажаний результат.

Оплата замовлень

В інтернет-магазині важливо налаштувати прийом платежів, щоб швидко отримувати гроші від клієнтів. Це необхідно для збільшення оборотного капіталу. Налаштуйте найпопулярніші способи оплати – банківський переказ, електронні гроші, накладений платіж, банківська картка, готівкові гроші. Чим більше варіантів – тим зручніше як для покупців, так і для вас.

Як отримати перші продажі?

Отож ви створили сайт, замовили товар, завантажили все на веб-ресурс. Тепер найголовніше питання, як отримати перші продажі та почати заробляти? Способи продажей розглядаємо у нашій іншій новині. Посилання нижче.

Читайте також: Як отримати перші продажі в інтернет-магазині.

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як отримати перші продажі в інтернет-магазині
Наступний запис
Як відкрити клінінгову компанію: вигідний бізнес на прибиранні
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *