Як отримати перші продажі в інтернет-магазині

інтернет-магазин з нуля, як відкрити інтернет-магазин, як продавати, як щось продати, заробіток грошей, як отримати перші продажі

У минулій новині ми розглянули покрокову інструкцію, як запустити свій магазин онлайн. Зараз поговоримо про те, як отримати перші продажі в інтернет-магазині.

До речі, хто не бачив першої новини, то посилання наприкінці цієї статті. Перегляньте, щоб бути в курсі теми. Відкрити свій магазин зовсім не складно, починайте заробляти і не бійтеся ризикувати!

Як отримати перші продажі в інтернет-магазині

Отож сайт чи сторінка в соціальних мережах готові та наповнені товарами, описом й інформацією. Тепер переходимо до найцікавішого та найважчого – залучення клієнтів. Як підштовхнути людей до покупки? Є стратегія, якою користуються багато успішних підприємців / бізнесменів. Про неї нижче. Варто застосовувати усі описані методи, щоб був відчутний ефект.

Рекламна кампанія в Google AdWords

Дотримуйтеся наступної стратегії. Запустіть рекламу кампанію в Google AdWords. Для молодого сайту без пошукового трафіку це найкращий варіант. Якщо не знаєте як налаштовувати рекламу, то краще звернутися до фахівців, щоб просто не «злити» свій бюджет. Варто знати, що націнка на товар має бути хоча б 200-300 гривень, щоб покрити витрату на рекламу та при цьому заробити гроші! Шукайте перспективні та популярні товари. На шкарпетки за 40 гривень чи гаманець за 150 налаштовувати таргетовану рекламу не потрібно, адже мінус вам гарантований.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Соціальні мережі

Крім того, працюйте з соціальними мережами та цільовим трафіком. Створіть власну сторінку на популярних майданчиках. Не спамте в групах, де всі щось розміщують зі закликом купіть, купіть. Розсилка по групах була актуальна років так 8 тому. Зараз це не працює.

Створюйте цікавий контент та розміщуйте його до себе на сторінку. Залучайте «живих» людей оригінальною подачею свого товару. Налаштування реклами в цьому допоможе. Можна і чекати на органічні перегляди, однак тоді товар має бути «бомбовий» та його мають активно шукати.

Тематичні форуми

Також займіться пошуком тематичних форумів та рекламних майданчиків, на яких спілкується ваша цільова аудиторія.

Найголовніше – щоб у майбутньому забезпечити собі стабільний потік клієнтів працюйте над внутрішньою оптимізацією власного сайту. Пошукові системи повинні вас «бачити». Створюйте заголовки по ключових словах. До прикладу, якщо ви продаєте годинники, то у заголовку обов’язково повинне бути якесь із ключових слів – годинники України, купити годинник

Читайте також: Покрокова інструкція для відкриття інтернет-магазину з нуля.

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як відкрити магазин з косметикою: покрокова інструкція та ціна
Наступний запис
Інтернет-магазин з нуля: покрокова інструкція та поради
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *