Як відкрити магазин з косметикою: покрокова інструкція та ціна

як відкрити магазин з косметикою, магазин косметика, бізнес-ідеї

Відкрити магазин із різними парфумерно-косметичними товарами мрія багатьох жінок. Поговоримо про те, як відкрити магазин з косметикою та скільки потрібно вкласти грошей у цю справу.

Про це пише сайт «Подорож Україною». Наприкінці статті корисні посилання для заробітку, тому обов’язково дочитайте та перегляньте.

Як відкрити магазин з косметикою

Для успішної та прибуткової роботи магазину необхідно вибрати людне місця для його відкриття. Найкращий варіант – приміщення у торговельному центрі (оренда досить дорога) або ж локація на жвавій вулиці. Можна також створити сайт та займатися відправкою товарів чи доставляти за допомогою кур’єрів.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Як організувати поставки косметики

В Україні постачальники можуть привезти товар вам до магазину або ж ви самостійно його заберете. Якщо доставляти косметику з-за кордону, то варто пам’ятати, що при ввезенні необхідно займатися розмитненням та сертифікацією. Такі процедури досить дорогі. Перед продажем обов’язково потрібно перевіряти, чи всі парфумерно-косметичні товари, які ви закупили, мають сертифікацію. Перевіряйте відповідне маркування та документи.

Асортимент магазину косметики

Асортимент має залежати від місця розташування магазину. Якщо це, до прикладу вокзал, то більшість товарів повинні бути низької та середньої цінової категорії. А якщо це магазин у дорогому районі чи центрі міста, то основну частину товару мають складати дорожчі товари.

Від вдалого підбору асортименту буде залежати і успішність магазину. На старті закуповуйте невеликі партії різної косметики та спостерігайте за тим, які товари користуватимуться найбільшим попитом серед покупців. Зазвичай, найкраще купують засоби догляду за волоссям та шкірою. Підбирайте асортимент як для молоді, так і для людей зрілого віку.

Купуйте прорекламовані товари, які користуються попитом у людей. Для цього дослідіть рекламу по телевізорі, на вивісках та у ЗМІ. Стежте за тим, щоб у косметики не вийшов термін придатності.

Приміщення для магазину косметики

Оптимальна площа косметичного магазину повинна складати 30-100 квадратних метрів. Вартість оренди приміщення в ідеалі не повинна перевищувати 10 % від суми вашого товарообігу. Якщо справи підуть добре, то в майбутньому спробуйте викупити приміщення. Це заощадить вам кошти.

Облаштування

Для початку функціонування магазину доведеться купити або ж орендувати спеціальне обладнання. Йдеться про касовий апарат, скляні прилавки, вивіска з назвою магазину, вітрини та полиці. Орієнтовні витрати 200-250 тисяч гривень.

Персонал

Отож ми розібралися з початковими етапами, як відкрити магазин з косметикою. Тепер необхідно зайнятися персоналом. Для косметичного магазину потрібно правильно підбирати працівників. Найкраще – залучати людей, які мають досвід у торгівлі косметикою. Якщо площа магазину не велика, то потрібно 4 продавці для  позмінної роботи, двох старших продавців та директора.

Окупність магазину косметики

Для відкриття та перших місяців роботи знадобиться досить пристойна сума – в середньому 3,5 млн гривень. Вкладення у цей бізнес при правильному підході та хорошій локації окуповуються орієнтовно за 18-24 місяці.

Актуальні бізнес-ідеї:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити грошей: найпопулярніші способи
Наступний запис
Як отримати перші продажі в інтернет-магазині
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *