Як заробити грошей: найпопулярніші способи

як заробити грошей, способи заробітку, заробіток без вкладень, гроші, заробити гроші, гроші школьніку

Найпопулярніші способи для заробітку

Для заробітку грошей є надзвичайно багато варіантів. Розглянемо перевірені способи, як заробити грошей у 2023 році. Про це пише сайт “Подорож Україною”. Дочитайте до кінця, наприкінці статті багато корисних матеріалів про заробіток.

Заробіток на буксах

Розпочинаємо з найпростішого способу. Це виконання різних завдань на сайтах – перегляд реклами, оголошень, прості дії в соціальних мережах (лайки, репости). Такий варіант приносить невеликий дохід. Сума буде залежати від кількості виконаних завдань. Як правило, за одне завдання можна заробити кілька гривень або копійок, тому доведеться постаратися. Якщо знайти англомовний сервіс, то можна заробити набагато більше. Незважаючи на низьку ціну оплати, дехто примудряється отримати за місяць кілька тисяч гривень.

Кому підходить?

Заробіток на буксах підходить усім людям, як підліткам, так і чоловікам чи жінкам у декреті. Реєструйтеся на спеціальних майданчиках та починайте заробляти. Рекомендуємо наперед читати відгуки про той чи інший ресурс, адже в інтернеті надзвичайно багато шахраїв. Не довіряйте сайтам, які обіцяють вже сотні доларів на старті, так не буває.

Як заробити грошей на буксах?

Поширюйте своє реферальне посилання. Так ви зможете заробити навіть більше, ніж виконуючи завдання. Система буде вам платити % від кожного нового залученого користувача. Чим більше завдань він виконає, тим більшу суму ви отримаєте.

Реклама послуг та товарів

Бізнес потребує реклами. Гарний варіант заробітку з високим доходом – це пошук клієнтів. Ви виступатимете посередником та шукатимете покупців для чужих послуг чи товарів. За схожим типом працюють рієлтори, вони отримують % від продажу квартири чи здачі її в оренду. Найчастіше таким чином також просувають послуги ремонту та розробки дизайну, адже вони користуються постійним попитом. Оголошення можна розмістити на безкоштовних майданчиках або ж знайти на сайтах із пошуку роботи.

Відкриття власного бізнесу

Власний бізнес здатний принести відчутний дохід. Для старту необхідні гроші, зазвичай не малі. Саме тому цей спосіб підійде не всім. Хоча можна знайти варіанти для бізнесу зі вкладеннями в районі 100-150 тисяч гривень. Це не так багато.

Класичні варіанти бізнесу, які завжди будуть популярні – перукарня, вирощування фруктів чи овочів, відкриття продуктового магазину чи магазину з одягом.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Мінуси власного бізнесу

Як ми вже говорили – це суттєві вкладення коштів. Необхідно орендувати приміщення, купувати матеріали та сировину. Бізнес не одразу приносить дохід. Окупність може складати від кількох місяців до кількох років. Необхідно мати відкладені гроші для життя та покриття ризиків під час відкриття власної справи.

Як відкрити бізнес без грошей

Люди, які не мають достатньої кількості грошей, також можуть відкрити бізнес. Кошти можна взяти в кредит у банку або ж залучити інвесторів. Ще один варіант – отримати державну допомогу на розвиток бізнесу. Для цього необхідно вигадати цікаву бізнес-ідею.

Купівля франшизи

Останній варіант про те, як заробити гроші, – це придбання франшизи. Підходить тим, хто не має багато знань у бізнесі та не хоче самостійно починати власну справу. Ви купуєте у популярного бренду право вести діяльність під її брендом. Так зазвичай відкривають бари, піцерії, кафе чи інші заклади громадського харчування.

Ви отримуєте налагоджену схему ведення бізнесу, яка буде приносити дохід. Прорахують усі ризики та щомісячний дохід. Вам не потрібно самостійно щось придумувати, і приміщення допоможуть підшукати. Для розкрутки теж не потрібно нічого вигадувати, адже робота від імені бренду завжди легша. Франшиза коштує від 50 тисяч гривень. Це у маловідомих брендів. Якщо брати популярні мережі, то доведеться заплатити 20-30 тисяч доларів, а то і більше. Але ви отримуєте взамін готовий налагоджений бізнес із мінімальними ризиками та надзвичайно високим доходом.

Корисні посилання на новини про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток в інтернеті 2023: топ-4 ідеї
Наступний запис
Як відкрити магазин з косметикою: покрокова інструкція та ціна
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *