Заробіток в інтернеті 2023: топ-4 ідеї

заробіток в інтернеті 2023:, гроші в інтернеті, як заробити гроші онлайн, заробіток онлайн

Робота в інтернеті та варіанти заробітку

Працювати в інтернеті надзвичайно зручно. Не потрібно їхати на роботу кілька годин, а потім повертатися додому, не маючи часу на себе. Розглянемо варіанти та ідеї про заробіток в інтернеті 2023. Дізнайтеся, які варіанти заробітку актуальні у цьому році та на чому можна непогано заробити.

Модерація спільнот

Цей спосіб передбачає ведення сторінок у соціальних мережах. Адміністрування груп на форумах чи месенджерах. Таку професію можна освоїти за кілька днів.

Вакансії шукайте на сайтах з пошуку роботи. В середньому модератору платять за роботи на місяць 50-200 доларів. Для такої роботи багато часу не потрібно. Беріть кілька таких груп і подвоюйте чи потроюйте свій дохід. Вам доведеться стежити за дотриманням правил у спільнотах.

Більш складніший та високооплачуваний спосіб заробітку – ведення сторінок брендів у соцмережах. Відповідно, і обов’язків у вас буде більше. Доведеться публікувати дописи, готувати контент-план та багато іншого. SMM-фахівці в Україні мають середню зарплату 15 тисяч гривень. Ніхто не забороняє брати одразу кілька проєктів, якщо зможете відмінно впоратися зі всіма завданнями.

Станьте блогером

Якщо ви володієте цікавою інформацією або ж вмієте створити відео чи допис на трендову тему, то спробуйте себе у блогерстві. Обирайте YouTube, TikTok, Instagram, Facebook або ж іншу популярну соціальну мережу. Не обов’язково показувати своє обличчя, можна створювати контент без особистості.

Головна мета – ділитися крутими ідеями чи інформацією та збирати якомога більше підписників на своїй сторінці. Бренди залюбки співпрацюють із блогерами та платять за рекламу великі гроші. До прикладу, деякі блогери навіть з аудиторією 50 тис. підписників можуть брати за один допис чи згадку у відео кілька десятків тисяч гривень. Все залежить від обраної тематики.

Копірайтинг

Творчі люди можуть писати тексти на замовлення для соціальних мереж, медіа чи сайтів. Підходить тим, хто креативний, грамотний та вміє чітко висловлювати свою думку та «не лити води». Бірж із завданнями копірайтингу надзвичайно багато. Достатньо написати цю фразу в гугл та переглядати варіанти для заробітку.

В Україні копірайтери заробляють у середньому 13-15 тисяч гривень. Якщо витрачати багато часу, то вийде набагато серйозніша сума. А якщо ви володієте англійською, то це взагалі скарб. Написання англомовних статей приносить у рази більший дохід. Не забувайте обирати ті теми, в яких розбираєтеся. Писати про незрозумілі для вас речі – це даремна трата часу.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

заробіток в інтернеті 2023:, гроші в інтернеті, як заробити гроші онлайн, заробіток онлайн

Власний сайт

Добре наповнений інформацією сайт може приносити власнику хороший дохід. Вам доведеться знайти розробника сайтів (зазвичай це дорого) або ж розібратися у всьому самому. Створити веб-сайт на WordPress або іншій платформі не складно, є багато безкоштовних відео-уроків у YouTube. Витрати: оплата хосту та домену на рік. Зазвичай це орієнтовно 800-1500 гривень. Це небагато. Теми для сайтів як безкоштовні, так і платні (одноразовий платіж +- 50 доларів).

Як заробити на сайті?

Перший спосіб про заробіток в інтернеті 2023 на сайті – це партнерська програма від Google AdSense. Для реєстрації потрібно мати хоча б 100 щоденних відвідувань сайту. Вставляєте отриманий код на сайті та починаєте заробляти кошти за показ рекламних оголошень. Оплату зараховують як за перегляд реклами, так і за перехід по ній.

Розміщення сторонніх статей

Ресурс, якому рік-два, може брати за розміщення статей від 1 долара за одну. Популярні ресурси отримують за одну сторонню статтю орієнтовно 70-150 доларів. 

Партнерки

Знаходите різноманітні партнерські програми та розміщуєте посилання на них. До прикладу, якщо у вас сайт про подорожі, то доречно додавати у текст посилання на букінг (сайт для подобової оренди квартир/будинків). Людина замовить у когось номер, а ви отримаєте % від суми. Є партнерки, де платять за підписку, реєстрацію чи інші дії.

Пряма реклама

Складний спосіб, оскільки полягає у самостійному пошуку рекламодавців та публікації новини чи статті про їх послуги. Оплата тут пристойна.

Спонсорський контент

Чимало компаній готові платити за матеріал чи відгуки про них. На вартість реклами впливає відвідуваність сайту та його популярність серед людей.

Корисні посилання на новини про заробіток:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Ідеї для заробітку 2023: найкращі способи, як отримати багато грошей
Наступний запис
Як заробити грошей: найпопулярніші способи
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *