Ідеї для заробітку 2023: найкращі способи, як отримати багато грошей

ідеї для заробітку 2023, як заробити великі гроші, як заробити, заробіток грошей, що робити щоб заробити

Як заробити гроші

Розглянемо прості ідеї для заробітку 2023. Спосіб передбачає вкладення, однак і заробіток буде не малий. 

Створення рекламного агентства

У 21-му столітті бізнес масово переходить в інтернет. Відповідно, все більше людей потребують послуги з налаштування реклами, щоб просувати власні товари.

Можна створити рекламне агентство та пропонувати налаштування контекстної реклами, просування сайту, товарів у соціальних мережах. Пройти курси з налаштування реклами є нагода досить швидко та не дорого, а результат буде чудовий. Клієнтів шукайте у соціальних мережах. Спочатку працюйте самостійно, а потім збільшуйте штат та масштабуйтесь. Якщо є гроші на старті, то можна одразу найняти кваліфікованих працівників, які налаштовуватимуть рекламу, а ви будете їхнім керівником.

Оренда житла

Продовжуємо розглядати ідеї для заробітку 2023. Наступний спосіб – це здача квартири в оренду. Не варто думати, що це пасивний дохід, здали і лише отримуєте гроші. Насправді це не так. Необхідно контролювати за квартирою чи будинком, займатися дрібними (або й великими) ремонтами, вкладати та отримувати кошти.

У наш час головною перевагою буде квартира з професійним та сучасним ремонтом. Житло має приваблювати клієнтів, а не бути облаштованим нашвидкоруч з неякісних матеріалів. Оренда дизайнерських квартир коштує набагато більше, ніж звичайних «сірих» кімнат.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Не забувайте аналізувати ринкові ціни та відштовхуватись від них. У спальному районі ціна оренди нижча, а у центрі міста, до прикладу, може бути удвічі вищою. Якщо дозволяють фінанси, то краще одразу інвестувати у кілька квартир та отримувати більший прибуток.

Написання книги

Написання книги теж хороша інвестиція. Не потрібно бути грамотною людиною. Достатньо вміти складати цікаві історії. Згодом можна найняти літредактора, який вичитає текст та правильно розмістить розділові знаки. Це не коштує дорого.

Самостійний друк книги

Рукопис можна видати самому або ж звернутися до видавництва. Головне писати історії, які будуть цікаві оточенню. Самостійно видати книгу досить складно. Необхідно оплатити друк примірників та самостійно просувати й продавати своє творіння. Шлях набагато складніший, ніж продаж через видавництво, але й дохід буде більш відчутним.

Співпраця з видавництвом

Якщо співпрацювати з видавництвом, то вам не потрібно буде займатися друком, продажем та рекламою книги. За кожен проданий примірник вам виплачуватимуть роялті. Від електронного примірника ви отримуватимете 20 % від вартості. За паперовий платитимуть 10-15 % від продажу. Сума невелика, порівняно зі самостійним поширенням книги, однак від вас потрібно лише написати творіння, а видавництво зробить все інше. До прикладу, якщо роялті становитиме 15 %, то за 100 проданих по 400 гривень примірників книги ви отримаєте 6 тисяч гривень.

Купити готову франшизу

Якщо у вас є певна сума грошей, то придбання франшизи відомого бренду буде найкращою інвестицією у розвиток бізнесу. Тобто, ви використовуєте торгову марку бренду, до прикладу якоїсь піцерії. Отримуєте готову прибуткову бізнес-модель, обладнуєте аналогічне приміщення та починаєте працювати. Термін окупності зазвичай не великий, однак франшиза відомих компаній коштує дорого – більше мільйона гривень. Франшизу дрібних компаній можна придбати починаючи від 100 тисяч гривень.

Корисні посилання на новини про заробіток:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Продаж розсади як бізнес у 2023 році: вартість старту
Наступний запис
Заробіток в інтернеті 2023: топ-4 ідеї
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *