Як заробити гроші в селі: прибуткові ідеї

як заробити гроші в селі, заробіток, способи заробітку, ідеї для заробітку

Отримувати хороший заробіток у селі не так важко, як здається. Розглянемо кілька варіантів про те, як заробити гроші в селі. Про це пише сайт «Подорож Україною».

Як заробити гроші в селі

  • бджільництво та тваринництво;
  • побутові роботи;
  • вирощування продуктів.

Бджільництво та тваринництво

Фермери заробляють непогані гроші, тому спосіб заробітку на бджільництві чи тваринництві виглядає досить привабливо. Не забувайте, що для фермерства необхідні будівлі та земля. Бджільництво вимагає набагато менше вкладень, адже вулики не коштують багато.

Якщо розводити домашню птицю, то варто заздалегідь знайти місце для перетримки тварин, інкубатори та зерно для годування. Дрібна і велика худоба також потребує місця для тримання, комори для зберігання сіна, їжі й пасовища.

Найбільш прибуткові в Україні способи заробітку серед фермерів вважається бджільництво, свинарство, розведення перепелів та кроликів. Вкладення невеликі, а заробіток досить хороший. Головне – дбати про здоров’я бджіл та тварин, проводити щеплення та купувати засоби від хворіб.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини у нашому телеграмі.

Побутові роботи

Ще один спосіб, як заробити гроші в селі, це виконання побутових робіт. Такий варіант актуальний як взимку, так і в літку чи іншу пору року. Можна прибирати за гроші листя, сніг, дачі чи будинки, виконувати будівельні роботи. Майстри мають нагоду заробити на виконанні побутового ремонту – фарбуванні будівель, ремонту сантехніки, поклейки шпалер. Варіантів надзвичайно багато.

Наймання професіоналів через агентства досить витратно, тому односельчани з радістю звернуться по допомогу до знайомого майстра. Люди із золотими руками без роботи не залишаться й отримають стабільне джерело доходу, адже «сарафанне радіо» досі чудово працює.

Вирощування продуктів

Аграрне виробництво в Україні продовжує розвиватися стрімкими темпами. Невеликої ділянки достатньо для того, щоб забезпечити свою сім’ю продуктами та заробити.

Якщо ж земельної ділянки для вирощування продуктів у вас немає, то її можна орендувати за невелику плату або ж домовитися із сусідами похилого віку за використання їх городу. У замін допоможете їм грошима або ж продуктами, які вдасться виростити. Також можна звернутися у сільську раду та орендувати вільну ділянку, якщо така є.

Чим далі від великих міст, тим менша ціна оренди. У віддалених населених пунктах набагато вигідніше заробляти, ніж у передмісті. Отож, земля є, обираємо що вирощувати. Серед варіантів – ягоди, зелень, овочі, горіхи, бобові, фрукти, коренеплоди. Після цього необхідно знайти точки збуту. Звертайтеся до великих АЗС, найближчих магазинів, місцевих ринків та ресторанів.

Далі купуйте насіння чи саджанці та починайте працювати. Розсада коштує не дорого. До речі, сільським господарством можна займатися і взимку. Для цього необхідно встановити теплицю.

Корисні посилання на новини про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити 1000 грн за годину: професії, які легко опанувати
Наступний запис
Як монетизувати Ютуб: 6 дієвих способів
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *