Способи заробітку на дому: партнерки, фото та інфопродукти

заробіток на дому, способи заробітку на дому, продаж малюнків, інфопродажі, партнерські програми

Способи заробітку на дому.

Продовжуємо розглядати різноманітні способи заробітку на дому. Отримуйте гроші не виходячи з дому. У теперішній час це актуально як ніколи.

Сайт «Подорож Україною» підготував цей матеріал на основі інформації від «Бізнес топ». Хто не бачив першу частину статті, то посилання можете знайти наприкінці цієї новини.

Партнерські програми

На партнерських програмах заробляти може будь-хто: власник спільноти у фейсбуці, блогер, власники звичайних акаунтів. Список можна продовжувати до безкінечності.

Яка суть цього заробітку? Ви розміщуєте інформацію про товари, спеціальні продукти, послуги, підключені до партнерських програм. Від продажу рекламодавців вам виплачуватимуть фіксовану суму або ж відсоток від доходу. Рекламувати партнерки ми не будемо, при бажання можете все знайти в пошуковику. У кожної партнерки є свої умови, обов’язково уважно їх перечитуйте.

Інфопродукти та їх продаж

Наступний варіант про способи заробітку на дому – торгівля інфопродуктами. Підійде для людей, які володіють унікальними навичками або інформацією, добре розбираються в певній сфері. Заробити зможете на власному досвіді.

Потрібно розробити унікальний авторський, інтелектуальний контент. Типу тренінга, майстер-класу, онлайн-курсу. Але не обманюйте людей, не «лийте водичку», а подавайте лише корисні матеріали.

Шукати клієнтів можна у соціальних мережах. Можна також скористатися сторонніми сервісами. Вартість курсів залежить від того, яка інформація там подана. На ціну впливає також популярність автора, якість програми та теми.

На інфопродукти онлайн попит лише зростатиме. В епоху розвитку технологій люди хочуть навчатися вдома, а не їздити на навчання.

Продаж малюнків онлайн

Ілюстратори та художники можуть у мережі заробляти на своїх роботах. Як варіант, розміщуйте на платних фотостоках власні фотографії чи роботи. Також виконуйте індивідуальні замовлення. Йдеться про оформлення книг, сайтів, рекламних матеріалів, інфопродуктів, створення логотипів, аватарок та цифрових портретів.

Продавати роботи можна через власний акаунт у соцмережах, на стоках, за допомогою оголошень, розміщених на біржах фрілансу. Інші варіанти: продаж на сайтах для ілюстраторів, дистанційна робота в агентствах, видавництвах та студіях. Розмір доходу буде залежати від важкості виконаної роботи, ваших розцінок, проєктів-замовників.

Як бачимо, способів заробити гроші вдома є чимало. Від вас потрібне лише бажання розвиватися та працювати. Не бійтеся пробувати щось нове, за це ніхто не карає. Не забувайте підписуватися на нашу сторінку в соцмережах та стежити за новими текстами, лінк ТУТ.

Корисні посилання на новини про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на дому, ідеї для роботи з дому
Наступний запис
Розведення риби та раків: обираємо вигідний бізнес
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *