Пасивний заробіток в інтернеті: заробляємо від 100 $

пасивний заробіток в інтернеті, як заробити онлайн, гроші в інтернеті

Доступність – головна перевага пасивного заробітку в інтернеті, якщо порівнювати його з офлайн-заробітком.

У мережі вам не потрібно мати тисячі доларів, щоб почати заробляти гроші на пасиві. Розглянемо кілька ідей про пасивний заробіток в інтернеті.

Про це сайт «Подорож Україною» пише з посиланням на інформацію від «itstatti».

Дочитайте статтю до кінця. Внизу посилання на новину про пасивний заробіток офлайн. Дуже цікавий матеріал, рекомендуємо переглянути.

Створення інформаційного сайту

Добре оформлений та наповнений інформаційний сайт за умови високої відвідуваності здатний приносити великі гроші. Якщо вам вдасться домогтися показника мінімум 2000 унікальних відвідувачів на добу, то зможете заробляти кожного місяця мінімум 200 доларів.

Для цього необхідно вибрати високооплачувану тему новин. Найкраще – пов’язану з грошима або ж заробітком. Також необхідно монетизувати сайт. Зробити це можна за допомогою підключення реклами від Google, встановити банери, написати огляди товарів та додати партнерські посилання в текстах і отримувати % від продажів.

Створити сайт можна самостійно і без навичок за допомогою популярних конструкторів типу WordPress. Далі необхідно купити хостинг (від 600 грн на рік), а також домен. Для розкрутки ресурсу потрібно багато часу. Найкраще – придбати рекламу або ж звернутися за допомогою до SMM-спеціалістів.

Пасивний заробіток в інтернеті – мікростоки

Пасивний заробіток для фотографів або ж усіх, хто має хорошу камеру на телефоні. Йдеться про ресурси Depositphotos, Dreamstime, Shutterstock та інші. За кожне скачування зображення сайти платять вам гроші. Автори отримують винагороду за використання фото у комерційних цілях.

Потрібно створити світлини, які матимуть попит у контент-менеджерів, авторів електронних книг, блогерів, власників інтернет-журналів, веб-дизайнерів. На мікростоках чудово продаються зображення їжі, робочих процесів, фони, емоції людей.

Необхідно завантажити мінімум 1000 якісних та цікавих фотографій. Це буде 100 доларів. Непоганий пасивний заробіток в інтернеті за місяць. А потім потрібно масштабуватися.

Монетизація YouTube-каналу

Канал на YouTube може принести хороший заробіток. Для приєднання до партнерської програми вам необхідно мати 1000 підписників та мінімум 4 тисячі годин переглядів за останні 12 місяців. Дотримуйтеся правил створення контенту.

Зараз на ютубі заробляти досить складно, оскільки дуже велика конкуренція. Та і відео завантажити потрібно чимало. Але якщо ваша тема цікава і ви її гарно подаєте людям, то жодних проблем із заробітком не буде.

Не забувайте, що розміщення прямої реклами всередині ролика приносить набагато більше грошей, ніж пасивний дохід від партнерки.

Заробіток на Instagram

Блогери можуть заробляти пасивно в інтернеті на популярній мережі Instagram. Зараз у цьому додатку популярні такі теми: подорожі, здорове харчування, веб-дизайн, сім’я та діти. Якщо публікувати якісний контент, то вже за 4-6 місяців можна розкрутити власну сторінку.

Блогери, які мають 100 тисяч підписників, за один рекламний допис можуть просити мінімум 1200 гривень.

Читайте також: Заробіток на повному пасиві. 5 ідей офлайн.

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Заробіток на повному пасиві: 5 ідей офлайн
Наступний запис
Заробіток з виводом на карту: як заробити гроші в інтернеті
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *