Чотири способи, як заробити гроші швидко та без вкладень

як заробити гроші швидко, заробіток з дому, робота вдома, гроші скоро, гроші за день

У теперішній складний час додатковий заробіток необхідний багатьом людям.

Розглянемо кілька ідей про те, як заробити гроші швидко та без жодних вкладень.

Про це сайт «Подорож Україною» пише з частковим посиланням на матеріал «захід.нет».

Озвучування на замовлення

Цей додатковий спосіб заробітку підійде тим, хто не боїться свого голосу та без проблем може записати подкаст, озвучити відео або ж зачитати текст.

Такі послуги користуються великим попитом. До прикладу, багато ютуберів потребують озвучування відео. Є чимало тематичних груп у різних соціальних мережах, де можна запропонувати власні послуги.

Спеціальна апаратура не потрібна. Достатньо мати телефон із диктофоном та комп’ютер чи ноутбук. Записуєте голос у тиші, обробляєте у програмах та насолоджуєтеся простим заробітком.

Пссс, дочитайте до кінця. Внизу кілька корисних посилань для заробітку.

Редагування відео

На перший погляд звучить складно, однак розібратися дуже просто. У ютубі є чимало відео-уроків, як монтувати ролики у різноманітних програмах. «Набити» руку можна за кілька днів (перевірено на собі в програмі Adobe Premiere).

Людям дедалі складніше просто дивитися фото чи читати великі тексти. Їм хочеться поринути у динамічний сюжет та переглянути потрібну інформацію у відеоформаті.

Обробка відео потрібна як простим блогерам, так і людям, які професійно займаються рекламою. Вам достатньо навчитися на початку накладати прості ефекти та субтитри, обрізати відео. А далі постійно вдосконалюйтесь.

За нескладне коригування відео на фрілансі можна заробити 80-200 доларів. Навіть новачок може заробити за перший місяць орієнтовно 500 доларів, однак потрібно вміти шукати клієнтів.

Створення сайтів

Ще один спосіб, як швидко заробити гроші, це створення сайтів. Для цього не потрібно вчитися на веб-розробника. Достатньо ознайомитися з онлайн-конструкторами та зібрати повноцінний сайт з готових блоків. Найпопулярніші конструктори це Tilda, Wix, Weblium, WordPress.

Кожному бізнесу зараз необхідні сайти. Першими вашими замовниками можуть стати навіть знайомі. Клієнтів можна знаходити і на різних фріланс-платформах чи у соцмережах. Замовники готові платити мінімум 100-200 доларів за створення сайту на конструкторі.

Візуальний асистент

Непоганий спосіб, як заробити гроші швидко. Підійде тим, хто «шарить» в офісних програмах та онлайн-сервісами. Суть роботи полягає у тому, щоб працювати віддалено та виконувати для керівника нескладні організаційні завдання. Серед них – заповнення таблиць, ведення соціальних мереж компанії, відповіді на повідомлення чи листи, облік, пошук інформації.

Корисні посилання про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як збільшити прибуток: секрети і бюджетний маркетинг
Наступний запис
Розведення риби та раків: обираємо вигідний бізнес
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *