Основні переваги та недоліки дропшипінгу

дропшипінг, основні переваги та недоліки дропшипінгу

Дропшипінг – чудовий спосіб заробітку із низькими витратами.

Розглянемо основі переваги та недоліки дропшипінгу. Обов’язково дочитайте до кінця, там буде посилання на дві корисні новини про цей напрямок діяльності.

Про це сайт «Подорож Україною» пише з посиланням на інформацію від спільноти «Ідеї для вашого бізнесу».

Дропшипінг дозволяє легко керувати усіма процесами, не закуповуючи дороговартісного товару. Ще один плюс – не потрібно займатися доставкою, все зробить за вас постачальник.

Для кого підходить цей вид заробітку

Насамперед, для осіб які мають обмежені фінансові можливості. Також підходить для тих, хто має основну роботу та бажає мати хороший додатковий дохід. Це можливість непогано заробляти, працюючи з дому.

Основні переваги дропшипінгу

Мінімальний ризик. Не потрібно заздалегідь купувати товари та орендувати приміщення для складу. У випадку невдачі ви не залишитеся з партією товару, яку потім не зможете продати.

Максимальна ефективність. Вам потрібно лише знайти клієнта. Всім іншим займаються дропшипери (ті, чий товар ви продаєте). Вони відвантажують товари зі складу, пакують та доставляють їх. Такий гнучкий підхід підвищує зручність та ефективність контролю за бізнесом. Залишається лише працювати будь-де, у будь-який зручний час. Все просто.

Стартовий капітал невеликий. Найбільший відсоток витрат для бізнесмена-початківця становить пакування, доставка та зберігання товарів. У жодному з цих процесів участі Ви не берете, тому для перших інвестицій (реклами) достатньо мізерної суми.

3 недоліки дропшипінгу

Низька маржа. Первинні інвестиції невеликі, тому часто маржа  доходів може не перевищувати 10 %. Краще обирати товари, де можна встановити велику націнку, а не бідкатися з товарами за 100-200 гривень. Через низьку націнку необхідно продавати велику кількість одиниць продукції. На ринку важко конкурувати із іншими продавцями, оскільки при використанні реклами прибуток ще суттєво знижується.

Висока конкуренція. Виділитися з новоствореним брендом серед натовпу аналогічних товарів буде дуже складно. Рівень конкуренції надзвичайно високий і пробитися зуміє не кожен.

Ви залежите від дропшипера. Ваш прибуток залежить від того, які запаси товарів на складах має дропшипер. Їх можуть розпродувати швидше, ніж ви знаходитимете покупців. У такому випадку Вам, ймовірно, доведеться відстрочити замовлення товарів, що також затягує термін доставки. Все це – негативний досвід для клієнтів і пляма на репутації бренду. 

Отож, ви дізналися основні переваги та недоліки дропшипінгу. Далі справа за Вами. Нижче ще одна корисна стаття на цю тему.

А в ЦІЙ новині дізнаєтеся все про дропшипінг для новачків: як заробити гроші без вкладень.

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як збільшити прибуток: секрети і бюджетний маркетинг
Наступний запис
Теми для заробітку 2023: ідеї з мінімальними вкладеннями
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *