Як купити франшизу та не прогоріти: корисні поради

франшиза, бізнес-ідеї, як купити франшизу

Невизначеність – одна з найчастіших помилок при виборі франшизи. Сьогодні ви дізнаєтеся, як купити франшизу та не прогоріти. 

Як купити франшизу

Придбання франшизи стане вигідним бізнесом, якщо ви обдумаєте 3 важливих фактори. Серед них ваша толерантність до ризиків; обсяг капіталу, який інвестуєте; розмір кредиту, який вдасться отримати.

Обираємо нішу для франшизи

Багато підприємців не мають уявлення, яку ж нішу обрати та чим займатися. Невизначеність у такій справі до добра не доведе. Необхідно взяти до уваги такі поради:

  • Чи приноситиме обраний вид бізнесу вам задоволення? Дайте собі відповідь.
  • Складіть списки ймовірних партнерів, які працюють за франшизою. Пошуки полегшать онлайн-портали фрайчайзингу;
  • Напишіть риси галузей та бізнесу, яким б ви хотіли займатися.
  • Відкиньте емоції, реагуючи на той чи інший вид бізнесу. Придбання франшизи це не купівля булочки чи сковорідки. Це інвестиція у бізнес-систему, у маркетингову систему та історію успіху франчайзера.
  • Перегляньте сформований список ніш та відфільтруйте його ще раз.

Читайте усі найновіші та найцікавіші новини в моєму Телеграм-каналі. Нас понад 3000.

Найкраще звернутися по допомогу до фахівців, щоб отримати детальний аналіз тієї чи іншої франшизи.

Такі консультації та інформацію надають франчайзингові брокери. Вони допоможуть ухвалити правильне рішення, підібрати хорошу ідею, а також дадуть контакти перевірених продавців франшиз.

Ще один варіант – відвідати торгово-промислову виставку. Це найкраща можливість особисто познайомитися з представниками бізнесів та оглянути їхні концепції.

Третій варіант – самостійно знайти франчайзера. Власник надає інформацію про моделі та матеріали франшизи, посилання на відгуки франчайзі, багато корисних даних. Не забувайте досліджувати репутацію компаній.

Поради для вибору франшизи

Перед тим, як купити франшизу, завітайте в гості до своїх майбутніх конкурентів. Поспілкуйтесь з персоналом та відвідувачами. Якщо це франшиза закладу, то перегляньте, чи у кількох франшизах однакове меню та ціни.

На останньому етапі, перед прийняттям остаточного рішення, у вас може залишитися кілька варіантів для покупки франшизи. Щоб вибрати один з них, порівняйте їх за такими параметрами:

  • масштаб франчайзера;
  • вік франчайзингової системи;
  • сила управлінської команди;
  • фінансова стійкість франчайзера;
  • конкурентний характер ринку;
  • ваша оцінка.

Пам’ятайте, що жоден фактор, чи порада не гарантує однозначний успіх. Проте, якщо бізнес на ринку довгий час, скоріше за все він вдосконалив свої операційні системи. Одночасно, якщо цей бізнес більш масштабний – він економічно стабільніший, та краще впізнаваний завдяки більшому рекламному бюджету.

Інші матеріали про бізнес:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити на машину
Наступний запис
Як збільшити заробіток: секрети і бюджетний маркетинг
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *