Як купити франшизу та не прогоріти: корисні поради

франшиза, бізнес-ідеї, як купити франшизу

Придбання франшизи для бізнесу

Невизначеність – одна з найчастіших помилок при виборі франшизи. Сьогодні ви дізнаєтеся, як купити франшизу та не прогоріти. Корисні поради сайт «Подорож Україною» публікує з посиланням на інформацію від спільноти «Ідеї для вашого бізнесу».

Придбання франшизи стане вигідним бізнесом, якщо ви обдумаєте 3 важливих фактори. Серед них ваша толерантність до ризиків; обсяг капіталу, який інвестуєте; розмір кредиту, який вдасться отримати.

Додамо, що наш ресурс має канал на YouTube про заробіток та бізнес-ідеї. Підтримайте контент українською мовою та підпишіться, посилання ТУТ.

Обирайте лише ту нішу, яка вам цікава

Багато підприємців не мають уявлення, яку ж нішу обрати та чим займатися. Невизначеність у такій справі до добра не доведе. Необхідно взяти до уваги такі поради:

 • Чи приноситиме обраний вид бізнесу вам задоволення? Дайте собі відповідь.
 • Складіть списки ймовірних партнерів, які працюють за франшизою. Пошуки полегшать онлайн-портали фрайчайзингу;
 • Напишіть риси галузей та бізнесу, яким б ви хотіли займатися.
 • Відкиньте емоції, реагуючи на той чи інший вид бізнесу. Придбання франшизи це не купівля булочки чи сковорідки. Це інвестиція у бізнес-систему, у маркетингову систему та історію успіху франчайзера.
 • Перегляньте сформований список ніш та відфільтруйте його ще раз.

Як обрати франшизу

Найкраще звернутися по допомогу до фахівців, щоб отримати детальний аналіз тієї чи іншої франшизи.

Такі консультації та інформацію надають франчайзингові брокери. Вони допоможуть ухвалити правильне рішення, підібрати хорошу ідею, а також дадуть контакти перевірених продавців франшиз.

Ще один варіант – відвідати торгово-промислову виставку. Це найкраща можливість особисто познайомитися з представниками бізнесів та оглянути їхні концепції.

Третій варіант – самостійно знайти франчайзера. Власник надає інформацію про моделі та матеріали франшизи, посилання на відгуки франчайзі, багато корисних даних. Не забувайте досліджувати репутацію компаній.

Досліджуйте конкурентів

Перед тим, як купити франшизу, завітайте в гості до своїх майбутніх конкурентів. Поспілкуйтесь з персоналом та відвідувачами. Якщо це франшиза закладу, то перегляньте, чи у кількох франшизах однакове меню та ціни.

Обираємо франшизу

На останньому етапі, перед прийняттям остаточного рішення, у вас може залишитися кілька варіантів для покупки франшизи. Щоб вибрати один з них, порівняйте їх за такими параметрами:

 • масштаб франчайзера;
 • вік франчайзингової системи;
 • сила управлінської команди;
 • фінансова стійкість франчайзера;
 • конкурентний характер ринку;
 • ваша оцінка.

Пам’ятайте, що жоден фактор, чи порада не гарантує однозначний успіх. Проте, якщо бізнес на ринку довгий час, скоріш за все він вдосконалив свої операційні системи. Одночасно, якщо цей бізнес більш масштабний – він економічно стабільніший, та краще впізнаваний завдяки більшому рекламному бюджету.

Читайте актуальні новини про бізнес-ідеї в Україні:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як можна заробити на автомобіль?
Наступний запис
Як збільшити прибуток: секрети і бюджетний маркетинг
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *