Спосіб заробітку на перегляді сайтів

спосіб заробітку на перегляді сайтів, як заробити гроші, перегляд сайтів, заробіток

Перегляд сайтів – спосіб заробітку 

Для заробітку в інтернеті не завжди потрібно мати власний сайт, інтернет-магазин чи блог. Є непоганий спосіб заробітку на перегляді сайтів. Детальніше про отримання грошей на інтернет-серфінгу сайт «Подорож Україною» пише з посиланням на інформацію від bankchart.

Додамо, що наш ресурс має канал на YouTube про заробіток та бізнес-ідеї. Підтримайте контент українською мовою та підпишіться, посилання ТУТ.

Інтернет-серфінг: що це таке

Серфінгом в інтернеті називають перегляд сторінок веб-сайтів. Читаючи новини, статті, сторінки в соціальних мережах ми ніби серфимо (від англ. Surfing – «катання (по поверхні)») в інтернет просторі. Природно, що за це ми не отримуємо ніяких грошей, оскільки переглядаємо ті сторінки, які цікаві тільки нам.

Щоб заробляти гроші на веб-серфінгу потрібно відмовитися від своїх особистих переваг і переглядати сторінки, які пропонує рекламодавець. Оскільки сам такий процес заробітку досить легкий і простий, потрібно усвідомлювати, що вартість одного перегляду мінімальна і становить кілька копійок, і щоб заробити хорошу суму грошей, потрібно переглядати тисячі, а то й десятки тисяч сторінок на місяць.

Чому рекламодавці платять за перегляд сайтів

Для багатьох власників сайтів дуже важлива відвідуваність їх веб-ресурсу, оскільки основним джерелом заробітку є банерна або контекстна реклама. Існує безліч способів залучення відвідувачів на сайт, але багато з них досить дорогі, трудомісткі і вимагають часу. Особливо гострою проблема відвідуваності стає на ранніх етапах розвитку сайту, коли потрібно в найкоротші терміни залучити на сайт відвідувачів, щоб пішли перші продажі реклами. Ось тут на допомогу і приходять системи веб-серфінгу, які за невеликі гроші готові привести велику кількість відвідувачів на сайт рекламодавця. Рекламодавець платить системі, а система ділиться з вами за переглянуті сторінки. Системи веб-серфінгу, як правило, називаються Системами Активної Реклами (скорочено – САР).

Що потрібно робити

Для початку роботи потрібно зареєструватися в одній із САР-систем. Рекомендуємо пошукати англомовні сайті, оскільки на них спосіб заробітку на перегляді сайтів буде вищим. В Україні такі сервіси не надто розвинені.

Система почне пропонувати вам сторінки для перегляду, на які потрібно зайти і пробути від 20-30 секунд, щоб перегляд був зарахований. Для переходу до наступної сторінки потрібно відповісти на просте запитання в спеціальному фреймі (вікні) вгорі або внизу поточної сторінки – це називається  ручний серфінг . Є ще такий варіант, як  автосерфінг , коли перехід зі сторінки на сторінку відбувається автоматично, без вашої участі – тобто ви запускаєте серфінг і можете про нього забути, все буде відбуватися без вас.

За кожен перегляд на ваш баланс в системі нараховуються гроші. Вивести гроші можна при досягненні певної мінімальної суми (у кожної системи вона різна, але, як правило, незначна або навіть взагалі відсутня).

Скільки можна заробити

В середньому на веб-серфінгу можна заробити від 10 до 100 доларів на місяць. В цілому сума не дуже велика, але потрібно враховувати, що даний вид заробітку не вимагає якихось спеціальних знань або умінь. Досить мати комп’ютер, підключений до мережі. Такий вид заробітку підійде для студентів, пенсіонерів, жінок у декретній відпустці, безробітних. Якщо дуже постаратися, то сума щоденного заробітку на веб-серфінгу може перевищувати 100 грн. або від 2000 до 3000 в місяць. Однак для досягнення такого результату потрібно серйозно попрацювати.

Більше новин про те, як заробити гроші:

 

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Як заробити гроші вдома: 5 цікавих ідей
Наступний запис
Як можна заробити на автомобіль?
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *