Як заробити гроші за 1 день: прості способи

як заробити гроші за 1 день, гроші, як заробити, заробіток, способи заробітку

Гроші за 1 день

У кожного в житті виникає ситуація, коли терміново потрібні гроші. Або ж є основна робота, однак хочеться швидко підзаробити. Розглянемо кілька найпростіших варіантів, як заробити гроші за 1 день. Про це сайт «Подорож Україною» пише з посиланням на інформацію від «МЕТА».

Зйомка у масовці

В інтернеті є чимало оголошень на сайтах із кастингами про те, що потрібні люди для знімання у масовці. Кошти за роботу виплачують наприкінці знімального дня, який триває до 12 годин.

Додамо, що наш ресурс має канал на YouTube про заробіток та бізнес-ідеї. Підтримайте контент українською мовою та підпишіться, посилання ТУТ.

Опитування за гроші

Чимало варіантів опитувань за гроші можна знайти в інтернеті. Творці опитування таким чином досліджують певну тему, а респонденти – отримують кошти за висловлення власної думки. Розширений матеріал про опитування і українські сайти, які за них платять можна прочитати ТУТ.

Робота промоутером

У жвавих районах міст можна влаштуватися промоутером. Це швидкі гроші за нетривалий час. Матимете вільний графік та погодинну оплату. Основне – не боятися комунікувати з людьми та вправно роздавати листівки чи рекламувати послуги.

Здача крові за гроші

Ще один варіант, як заробити гроші за 1 день, – це здати кров за гроші. Підійде особам, які досягли 18-річного віку, не мають індивідуальної переносимості, протипоказань та важать понад 50 кілограмів. Ваш здоровий організм принесе користь хворим людям, а ви – отримаєте за це грошову винагороду.

Більше новин про те, як заробити гроші:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Ефективні методи продажів: SNAP-продажі
Наступний запис
Як заробити гроші вдома: 5 цікавих ідей
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *