Особливості продажу кави: поради новачкам

мобільна кав'ярня, особливості продажу кави, кава, бариста

Продаж кави

Навички баристи, який готуватиме каву відвідувачам у кавовому бізнесі найважливіші. Саме від цієї людини буде залежати ваш успіх та лояльність від клієнтів. У цій новині ви дізнаєтеся цікаві особливості продажу кави.

Про це пише сайт «Подорож Україною» з частковим посиланням на інформацію від bankchart.

Додамо, що наш ресурс має канал на YouTube про заробіток та бізнес-ідеї. Підтримайте контент українською мовою та підпишіться, посилання ТУТ.

У минулій статті ми розповіли, скільки коштує відкрити «каву на колесах», а також які документи для цього потрібні. Посилання наприкінці цієї сторінки. При правильному підході мобільна кав’ярня є надзвичайно прибутковим та швидкоокупним бізнесом. Розібратися у цьому напрямку не важко, достатньо мати бажання вчитися та розвиватися.

Ідеально збити молоко, виставити помел, приготувати еспресо чи інші напої можуть далеко не всі. Для того, щоб у вас чи людини, яку наймете, були ці навики, достатньо пройти курси за кількасот гривень. Вони тривають лише два дні, однак суттєво допоможуть бізнесу.

Сезонні особливості продажу кави

Взимку попит на каву на 20 % вищий, ніж влітку. Саме тому в теплі місяці потрібно додати до асортименту щось таке, що приваблюватиме клієнтів. До прикладу, якісь коктейлі, лимонад, морозиво, квас, смузі. Вибір великий.

Недолік роботи взимку – при великій мінусовій температурі кавоварка може перестати працювати.  Потрібно утеплити трубки подачі та зливу води з автомата, а також бутлі з водою.

мобільна кав'ярня, особливості продажу кави, кава, бариста
Особливості продажу кави

Догляд за кавоваркою

За технікою потрібно правильно та своєчасно доглядати. Після кожної звареної чашки кави необхідно спускати пар та промивати кавоварку. А наприкінці дня – проводити ретельну чистку насадок, фільтрів та сит. Раз на тиждень необхідна чистка мембрани-розподільника потоку води в кавоварці.

Не забувайте, що при грамотному підході бізнес на кавомобілях – легкий та прибутковий. Він швидко окупається та приносить хороший дохід. Тому не відкладайте починання на завтра, а дбайте про свій комфорт та успішне майбутнє вже зараз. Хто пробує, у того неодмінно все вийде. Мільйони успішних людей по всьому світі вам у приклад.

Читайте також новини на цю тему:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Кав’ярня на колесах: скільки коштує відкрити мобільну каву
Наступний запис
Які документи потрібні для відкриття мобільної кав’ярні
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *