Фудтрак в Україні: як відкрити прибутковий бізнес на колесах

Фудтрак як бізнес

В Україні дедалі більшою популярністю користуються нові формати кафе з оригінальними дизайнами. Вони привертають увагу відвідувачів та приносять непоганий прибуток. Розглянемо прибутковий бізнес – фудтрак або ж фургон із їжею на колесах.

Наразі такий вид бізнесу в нашій державі не надто поширений, однак за кордоном користується шаленою популярністю. Про це сайт «Подорож Україною» пише з частковим посиланням на інформацію від Poster.

фудтрак, прибутковий бізнес, бізнес на колесах, вулична їжа

Фудтрак – що це таке

Наприкінці 19-го століття фудтрак придумали у США. Це автомобільний причіп або фургон, який переобладнують для зберігання, приготування та продажу готової їжі. Розміщується обладнання для роботи та мобільна кухня. Персонал – 1-2 людини.

Конкуренція з кафе

Кухня на колесах може конкурувати із кафе. Найкраще – обирати таке авто, яке зможе пересуватися та змінювати локації для торгівлі.

Контакт із кухарем

Відвідувач контактує з кухарем та має можливість побачити весь процес приготування їжі. Це цікаве заняття, за яким багато-хто готовий спостерігати.

Додамо, що наш ресурс має канал на YouTube про заробіток та бізнес-ідеї. Підтримайте контент українською мовою та підпишіться, посилання ТУТ.

Що продавати у фудтраці

Найкраще торгувати шаурмою, кавою, хот-догами, піцою, бургерами та іншою класичною їжею. Влітку обов’язково потрібно додати до меню охолоджені напої та морозиво. Невеликого фургончика для цього цілком вистачить. Можна продавати італійську, американську або корейську вуличну їжу. Такий формат точно залетить на «ура».

фудтрак, прибутковий бізнес, бізнес на колесах, вулична їжа

Чи вигідний фудтрак як бізнес

Без сумніву – так! Фургончик мобільний, для старту необхідні невеликі інвестиції. Звичайне кафе відкрити важче та набагато дорожче, а кафе на колесах – просто та швидко. Плюсами є короткі строки запуску та хороша окупність.

При розробці проєкту варто звертати увагу на вартість продажу їжі та швидкість приготування.

У наступних новинах проговоримо про те, як скласти бізнес-план для фудтраку, обрати місце для розміщення, які документи потрібно для початку діяльності та як обрати та обладнати фудтрак. Підписуйтеся на нашу групу в Facebook – Ідеї для заробітку (тисніть на посилання).

Новини про те, як заробити гроші

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Продаж волоських горіхів – прибутковий бізнес на осінь
Наступний запис
Скільки можна заробити на перекладі текстів в інтернеті
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *