Продаж волоських горіхів – прибутковий бізнес на осінь

волоські горіхи, бізнес на горіхах, продаж горіхів, збір горіхів, продаж волоських горіхів

Осінь – відмінна пора для того, щоб почати заробляти гроші.

Сьогодні ви дізнаєтесь про сезонний бізнес – продаж волоських горіхів. Збирають горіхи восени, однак продавати їх краще взимку. Про це сайт «Подорож Україною» пише з посиланням на власні знання та інформацію від MSD.

Продаж волоських горіхів

Зазвичай на дозрівання плодів впливає їх вид. Горіхи збирають з кінця серпня до третьої декади жовтня. Визначити чи дозрів плід дуже просто – на зеленій оболонці навколо горіха повинні бути тріщини. У цей час листя на деревах починають жовтіти. Найкраще – струшувати горіхи з дерева. Після збору горіхи обов’язково потрібно висушити.

Очищуємо горіхи від зеленої оболонки та промиваємо у прохолодній воді. У теплу погоду горіхи варто розкласти на вулиці та перевертати плоди кілька разів на день. За кілька днів горіхи вдасться висушити. Також можна робити це у приміщенні або ж використовувати сушарку.

волоські горіхи, бізнес на горіхах, продаж горіхів, збір горіхів, продаж волоських горіхів

Прийом та збір горіхів

У зимовий час ціни на деякі продукти стрімко злітають. Горіхи – надзвичайно корисні та поживні. Бізнес із їх збору також дуже прибутковий. Зібрати плоди можна також силою інших людей. Як варіант, організовуємо пункт прийому горіхів та розміщуємо оголошення в інтернеті.

Оптом нечищені горіхи можна приймати по 2 долари. Якщо сезон врожайний, то ціна буде ще нижчою.

За скільки можна продати горіхи

Із 10 кілограмів нечищених горіхів вийде орієнтовно 5 кілограмів готового товару. У зимовий час супермаркети продають чищені горіхи по 5-12 доларів за кілограм. Оптова ціна, за якою можна здати горіхи в супермаркет буде нижчою. Більш довгий по часу варіант продажу – на базарі або ж розміщуємо оголошення по групах в інтернеті та інших майданчиках для торгівлі. Досліджуйте ринок, спілкуйтеся з продавцями і знайдете найбільш вигідну для себе ціну.

Новини про те, як заробити гроші

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Реферати на замовлення, дипломи і курсові – бізнес-стартап
Наступний запис
Копірайтинг, робота, завдання: як та скільки можна заробити
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *