Реферати на замовлення, дипломи і курсові – бізнес-стартап

реферати на замовлення, курсові на замовлення, дипломні, магістерські на замовлення

Ця ідея для бізнесу буде популярною завжди. Реферати на замовлення, курсові та дипломи – відмінна ідея для заробітку.

Кожен з нас навчався у школі, в коледжі чи університеті. Як важко було або лінь написати реферат, дипломну роботу чи магістерську. Розповім, як можна на цьому заробити. Про це сайт «Подорож Україною» пише з посиланням на інформацію від bankchart.

Пишемо реферати на замовлення

Якщо ви грамотні та маєте терпіння, то з легкістю можна писати реферати на замовлення. Також дипломи та курсові. Винагорода за таку не легку працю досить пристойна.

Додамо, що наш ресурс має канал на YouTube про заробіток та бізнес-ідеї. Підтримайте контент українською мовою та підпишіться, посилання ТУТ.

Скільки коштує реферат на замовлення

Ціноутворення може бути різним. У середньому за сторінку реферату просять орієнтовно 5-20 гривень. Мінімальна вартість – 60 гривень.

Бакалаврська робота на замовлення стартує від 4 до 22 гривень за сторінку (мінімальна 500 грн). Магістерська робота на замовлення – 5-25 гривень за одну сторінку (мінімальна ціна 1500 гривень). Ціна курсової роботи – 5-20 гривень (мінімальна 100).

Це лише ціни, від яких можна відштовхуватися. Завжди потрібно аналізувати вартість у конкурентів. Також на оцінку роботи впливають вимоги до матеріалу, предмет, графічна інтерпретація результату.

Термін написання

Зазвичай на виконання замовлення потрібно кілька днів (якщо це реферат). Тому до вас мають звертатися завчасно. Якщо ж замовлення термінове – то за позачергове виконання можна брати на 20 % вищу оплату.

Як збільшити дохід

Якщо до вас звертатиметься багато людей, то згодом можна зареєструватися як приватний підприємець та відкрити власний офіс, створити сайт. Так у клієнтів буде більша довіра до Вас. До цього клієнтів можна шукати на безкоштовних площадках типу олх, чи тематичних груп у соціальних мережах.

Новини про те, як заробити гроші

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Бізнес з нуля: як відкрити та почати добре заробляти
Наступний запис
Продаж волоських горіхів – прибутковий бізнес на осінь
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *