Заробіток в інтернеті: розвіюємо міфи про онлайн-роботу

Заробіток в інтернеті

Заробіток в інтернеті

Із кожним роком все більше людей змінюють роботу та з режиму офлайн переходять на онлайн-заробіток. Саме тому багато кого цікавлять міфи про заробіток в інтернеті. Розглянемо найпопулярніші тези, які легко можна спростувати.

Міфи про заробіток в інтернеті

Міф №1: Онлайн неможливо багато заробляти

Це неправда і заробити багато може кожен, а не лише обрані. Найчастіше новачки прагнуть на старті досягти суми у розмірі 1000 доларів. Секрету або ж чарівної таблетки немає, але такий заробіток в інтернеті цілком реальний. Для досягнення мети потрібно багато працювати, вибудувати чітку систему пошуку клієнтів та роботи з ними. Варто постійно вчитися, підвищувати вартість послуг (відповідно до інфляції), а також підключати додаткові способи заробітку.

Міф №2: Багато шахраїв, не отримаю виплату за роботу

Частково з цим міфом можна погодитися. Шахраїв та охочих отримати послугу в інтернеті надзвичайно багато. Щоб застрахувати себе потрібно дотримуватися кількох простих способів.

Спосіб 1. Працюйте лише на перевірених платформах. Знаходити роботу онлайн потрібно на біржах, які гарантують безпеку не тільки замовникам, але й виконавцям роботи. Є ресурси, які працюють у форматі «замороженої» передоплати. Схоже працює «олх.доставка». Коли замовник прийме виконану роботу, тоді фрілансер одразу ж отримає виплату.

Спосіб 2. Відкрийте ФОП та працюйте за договором про надання послуг. Перед виконанням роботи за проєктом необхідно скласти договір. Зазначаємо спосіб і час отримання оплати, а також терміни виконання проєкту.

Спосіб 3. Працюйте лише за 100 % передоплатою. На такі умови погоджуються не усі замовники. Тому спочатку краще назбирати хороші відгуки та невелике портфоліо про себе. Починайте з 50 % передоплати, а потім переходьте на повну оплату наперед.

Читайте більше цікавих матеріалів унашому телеграмі.

Міф №3: Велика конкуренція не дозволяє досягти успіху

Конкуренції у мережі небагато. В умовах війни та після карантину кількість фрілансерів зросла. Однак варто зважати на те, що кваліфікованих фахівців серед них небагато. Достатньо лише якісно виконувати свою роботу та вчасно її здавати, дотримуйтесь дедлайнів та не змушуйте замовника чекати! Небагато людей грамотно спілкуються з клієнтами та вибудовують власні фріланс-системи. Хороші фахівці завжди мають багато клієнтів та приємний заробіток.

Читайте більше матеріалів про заробіток:

Опублікував(ла)Rostyslav Keverskiy
Вітаю на ресурсі "Як заробити гроші". Я Ростислав К. – автор матеріалів. Закінчив факультет журналістики та маю багаторічний досвід роботи у топових ЗМІ України. Після понад 5 років роботи в новинній журналістиці дали мені чимало знань, тому вирішив створити власний блог та ділитися з вами цінною інформацією. Пишу на тему фінансів, заробітку, бізнес-ідей. Перевіряю різноманітні способи заробітку, тестую ресурси, викриваю шахраїв. Ну і створюю про це матеріали. Переглядайте мої статті та будьте в курсі актуальних новин зі світу заробітку.
Попередній запис
Онлайн казино на Андроїд
Наступний запис
Бізнес з нуля: як відкрити та почати добре заробляти
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *