окупант

Чоловік із Луганщини воював за окупантів, щоб вставити собі зуби

За окупантів воюють рецидивісти та інші злочинці.

Нещодавно українські захисники взяли в полон російського солдата. Рецидивіст виявився уродженцем Луганської області. Він приєднався до лав армії рф, щоб заробити кошти та вставити зуби.

Про це сайт «Подорож Україною» повідомляє з посиланням на інформацію та відео від пресцентру СБУ. Сподіваємося, зубів у орка більше взагалі не буде.

Що відомо про рецидивіста

Чоловік – колишній шахтар. Однак за фахом не працював давно. Починаючи з 2006 року тричі був засуджений за торгівлю наркотиками. І востаннє звільнився тільки у 2021.

Війну в Україні сприйняв як можливість підзаробітку. Одразу після повномасштабного вторгнення зателефонував у військкомат і невдовзі підписав контракт як доброволець.

Пішов воювати, щоб заробити на зуби

«Стал добровольцем из денежных мотивов. Чтобы я мог вставить себе зубы хоть немного. Как можно зубы вставить, если нигде ни работы нет, ничего. Взял и просто служил», – говорить загарбник.

Їх не навчали військової підготовки, а боєкомплекти видали «для галочки». Та коли окупантам стало геть сутужно у Сєвєродонецьку, цих вояків відправили у зону бойових дій і поставили задачу: закріпитися на позиції.

«Доброволець» задачу провалив, але на відміну від 5 колег по службі, які загинули на його очах, залишився живим. Наразі разом з іншими полоненими він дає свідчення слідчим СБУ. Міг заробити на зуби чесним способом, однак вибрав загарбників та понесе покарання за свої вчинки.

Читайте новини про війну в Україні:

Попередній запис
У бою з авіацією рф загинув старший лейтенант: історія Героя
Наступний запис
Російський танк обстріляв комбайни, які збирали врожай у полі
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *