старший лейтенант

У бою з авіацією рф загинув старший лейтенант: історія Героя

Захищаючи Україну від навали російської орди загинув 31-річний військовий Артем Слісарчук.

24 березня 2022 року під містом Ізюмом загинув старший лейтенант, який вів протиповітряний бій з авіацією противника. 

Про це сайт “Подорож Україною” пише з посиланням на історію Героя, оприлюднену на ресурсі “Армія Інформ”.

Біографія Героя

Артем Слісарчук народився 2 квітня 1990 року. Закінчив дев’ять класів школи-гімназії та технікум. 10 січня 2013 року був прийнятий на військову службу за контрактом. Згодом пройшов шлях від солдата до сержанта. Військовий обіймав посади оператора зенітної ракетної обслуги, командира відділення — старшого оператора радіолокаційної станції відділення бойового управління, заступника начальника зенітної ракетної обслуги.

Артем Олександрович успішно подолав шлях до офіцерських зірок: закінчив курси підвищення кваліфікації Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, отримав первинне офіцерське звання молодшого лейтенанта, очолив зенітну ракетну обслугу. Неодноразово виконував службові завдання в районі проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, демонструючи прик­лад муж­ності і пат­рі­отиз­му.

Повномасштабне вторгнення рф

Від початку повномасштабного вторгнення в Україну рашистських військ старший лейтенант Слісарчук разом із побратимами виконував бойові завдання на Харківщині. Захисники прикривали українські підрозділи від ворожих повітряних атак.

Останній бій

Рівно за місяць після російського нападу, 24 березня 2022 року, Артем Олександрович загинув під містом Ізюмом. Протиповітряний бій з авіацією противника став для нього останнім. Зенітний ракетний комплекс, обслугу якого очолював старший лейтенант Слісарчук, бився до останнього, бо воїни-зенітники розуміли: від їхньої роботи залежить життя бойових побратимів на землі…

Спогади знайомих

Однокласники та вчителі пам’ятають його як надійного товариша, спокійного, чуйного хлопця, який ніколи не відмовляв у допомозі і не жалів нічого для друзів. Він був дуже охочим до знань, завзятим любителем спорту, привітним, врівноваженим і життєрадісним. Понад усе любив Україну і свою родину, завжди піклувався про маму і сестру.

Однокласниця Настя Власюк згадує: «Артем був чудовою, неймовірно позитивною людиною. Добрий, чуйний, зі щирим серцем та відкритою усмішкою. Завжди готовий прийти на допомогу. Про Артема в мене лише світлі і хороші спогади…».

Читайте новини про війну в Україні:

 

Попередній запис
Хороша компанія для HIMARS: Україна отримала перші РСЗВ М270
Наступний запис
Чоловік із Луганщини воював за окупантів, щоб вставити собі зуби
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *