потопельник у Ясниськах

Ясниський кар’єр забрав життя людини: вночі потонув чоловік

На кар’єрі в селі Ясниська сталася ще одна трагедія.

Ясниський кар’єр, розташований на Львівщині, знову відзначився сумною новиною.

Під час купання вночі на водоймі потонув чоловік. Про це сайт «Подорож Україною» пише з посиланням на інформацію від Центральної рятувально-водолазної служби Львівської області.

У п’ятницю, 8 липня, водолази знайшли на піщаному кар’єрі в селі Ясниська (Яворівський район) потопельника. Інформація про те, що потонув чоловік, з’явилася вночі.

Мешканець села Мшана (Городоцький район) вночі вирішив залізти у воду в технічній водоймі, у якій купатися суворо заборонено. 34-річний чоловік з невідомих причин потонув. Його тіло дістали на поверхню.

Варто зазначити, що цей кар’єр надзвичайно популярний серед мешканців Львова та області. Щороку туди приїжджають тисячі відпочивальників. Загалом поруч розташовані три озера. На жаль, трагедії стаються теж часто. Купатися там заборонено, є великі глибини та перепад температури води.

Якщо відпочиваєте, то не будьте свинями, прибирайте за собою сміття! Також було б цікаво дізнатися, що зараз із першим та другим озером. Кажуть, що вони в оренді та вхід платний. Хто знає, напишіть в коментарі.

Нижче можете переглянути кілька відео про красу водойми навесні, влітку та восени.

Читайте більше новин про Ясниський кар’єр:Попередній запис
Десантники ліквідували роту росіян та 9 танків (відео)
Наступний запис
На Харківщині «злетів у повітря» місцевий гауляйтер, його підірвали
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *