робота ППО

У Генштабі показали, як ППО знищує в повітрі російські ракети (відео)

Українські військові показали, як система протиповітряної оборони збиває ворожі крилаті ракети.

У вівторок, 5 липня, зранку російські загарбники намагалися завдати удару по Дніпропетровській області. Планам окупантів перешкодила українська ППО.

У командуванні Повітряних сил ЗСУ показали відео роботи нашої системи протиповітряної оборони. Про це пише сайт «Подорож Україною».

Робота підрозділів зенітних ракетних військ

«5 липня 2022 року, 4.00 ранку. Бойова робота української протиповітряної оборони – підрозділів зенітних ракетних військ повітряного командування “Схід” (м. Дніпро)», – зазначили в командуванні.

Що таке протиповітряна оборона

ППО – сукупність організаційних заходів та бойових дій, задля відбиття ворожого удару з повітря, прикриття угрупувань власних наземних військ або важливих об’єктів у тилу. Військова ППО сприяє завоюванню та утриманню панування в повітрі. Вона організовується на всіх етапах та в усіх видах бою, під час пересування військ та під час їх постійного розташування.

Засоби ППО можуть бути використані для захисту військово-морських, наземних та повітряних сил у будь-якому місці. Проте, для більшості країн головними зусиллями ППО, насамперед, є «оборона батьківщини». Протиракетний захист, є продовженням протиповітряної оборони, як і заходи з пристосування протиповітряної оборони до завдань перехоплення будь-якого снаряда в польоті.

Читайте новини про війну в Україні:

Попередній запис
Такого ви ще не бачили! Одразу 4 гелікоптери ЗСУ вдарили по орках
Наступний запис
Львовом пройшла потужна негода: затопило вулиці, плавали авто
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *