український воїн, лікування

Втратив обидві ноги: воїну львівської бригади потрібні кошти на лікування

Під час виконання службових обов’язків, був важко поранений військовослужбовець 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, воїн Михайло Варварич. Зараз він потребує допомоги небайдужих громадян.

Життя десантнику врятували, але, на жаль, він втратив дві ноги і отримав сильну травму руки. Захисник потребує фінансової допомоги на лікування. Разом ми зможемо йому допомогти! Про це сайт «Подорож Україною» пише з посиланням на повідомлення бригади про збір коштів.

На воїна, який захищав Україну від окупантів, чекає довге лікування, реабілітація. Незважаючи на такі жахливі поранення, Михайло не втратив силу духу, оптимізм, сподівається, що через деякий час буде ходити, але вже, звичайно, на протезах.

«Звертаємось до всіх небайдужих, фінансово, хто чим може, допомогти родині Михайла Варварича. Дякуємо за розуміння», – зазначили у бригаді.

Галина Варварич, мати Михайла Варварича. Реквізити: Картка Ощад: 5167 8030 5292 7873 Приват: 4149 4999 9058 6503.

Довідка: 80-та окрема десантно-штурмова бригада – військове з’єднання у складі Десантно-штурмових військ Збройних сил України чисельністю у бригаду. Базується у м. Львів.

український воїн, лікування
Михайло Варварич.

Читайте більше новин про війну в Україні:

Попередній запис
“Вантаж 200”: ЗСУ знищили кадирівців та вагнерівців, багато загиблих
Наступний запис
Триває запекла боротьба за Луганщину: з’явилися оновлені дані
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *