вагнерівці

Українська армія знищила великий підрозділ «вагнерівців» на Донбасі

Велика частина окупантів надзвичайно боїться воювати проти української армії після того, як ЗСУ ліквідували елітну частину окупантів, зокрема “вагнерівців”.

Служба безпеки України перехопила нову розмову загарбників. Про це сайт “Подорож Україною” пише з посиланням на інформацію від пресцентру СБУ.

У розмові росіянин зазначає дружині, що там, де потрібно взяти рубіж, українські військові знищили великий підрозділ «вагнерівців».

Орк перелякано розповів, що під ПВК Вагнера не залишилося нічого, полягли майже усі представники цього угруповання. А це потужно підготований спецназ. Залишилися живими лише невелика кількість осіб. Виходів із ситуації фактично немає.

«Пошли они нах*й со своей армией», – радить йому жінка.

Цілком слушна порада. І один зі способів піти з армії окупантів: подзвонити на гарячу телефонну лінію СБУ та здатися в полон. Номер телефону 2402 працює як для російських, так і для українських операторів.

Довідка: ПВК Вагнера – це приватна військова кампанія. Військову структуру рф комплектують найманцями, створена 2013 року. Брала участь у бойових діях у низці конфліктів, зокрема на Донбасі та під час повномасштабної війни проти України на стороні росії, у Сирії на боці союзника росії режиму Асада, у Судані.

Читайте більше новин про війну в Україні:

 

Попередній запис
Львівські десантники атакували росіян та знищили взвод окупантів
Наступний запис
Ватажка “днр” пушиліна поранили у Донецькій області: що відомо
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *