ЗСУ, бронеавтомобіль "Тайфун"

ЗСУ підірвали гордість рф – бронеавтомобіль “Тайфун” та екіпаж

У Херсонській області Збройні сили України впевнено розібралися з ворожим бронеавтомобілем “Тайфун” та орками, які перебували в салоні.

Оператори Сил спеціальної оборони України наперед замінували ділянку дороги та очікували, коли московити приїдуть забрати свій «подарунок».

Про це сайт «Подорож Україною» пише з посиланням на інформацію від командування ССО ЗС України.

Ворожий бронеавтомобіль КамАЗ “Тайфун”, забитий особовим складом противника, згорів разом із вмістом в одну мить.

«Ось вам черговий приклад вдалої засідки, проведеної операторами ССО України. У ворожому тилу на Херсонщині наші воїни вийшли на шляхи проїзду російської військової техніки. Замінувавши ділянку дороги оператори ССО України дочекалися, коли там їхала вантажівка з окупантами. І дистанційно підірвали закладену вибухівку. Результат роботи – повністю знищена техніка та особовий склад противника», – зазначили у командувані.

Довідка: КамАЗ “Тайфун” – це універсальний броньований автомобіль підвищеної захищеності на оригінальному шасі. Належить до машин класу MRAP (захищені від мін та засідок). Усього їх вироблено росіянами орієнтовно 80 штук. Екіпаж складає 3 особи, а в кузові вміщується 14 десантників.

ЗСУ вдалося захопити кілька одиниць справних “Тайфунів”. Швидше за все, захоплена бронетехніка тепер воює проти своїх колишніх господарів. Вартість бронеавтомобіля, який вважається гордістю російського оборонно-промислового комплексу, складає близько $1 млн.

Читайте більше новин про війну в Україні:

Попередній запис
“Вантаж 200”: командира армії рф відправили на концерт до кобзона
Наступний запис
Львівські десантники атакували росіян та знищили взвод окупантів
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *