дрон-камікадзе, ЗСУ

Дрон-камікадзе ССО знищив окупантів, які пиячили на танку (відео)

Сили спеціальних операцій продовжують давати відсіч московитам та знищувати. Використовують дрон-камікадзе.

Нещодавно командування ССО Збройних сил України вперше оприлюднило відео роботи таких безпілотників. Про це пише сайт “Подорож Україною”.

“Оператори ССО України розвинули навички з володіння ще одним видом новітнього озброєння. Прикладом цього є чергове знищення ворожого танку разом із живою силою противника. За даними наших воїнів, російські окупанти на одній із позицій спокійно розпивали спиртне, сидячи на броні свого танку. Утім, звичне для росіян заняття було раптово перерване несподіваною атакою з повітря”, – зазначили у відомстві.

Сучасний безпілотник-камікадзе, оснащений потужною вибухівкою влетів прямо в танк, завдавши противнику непоправних втрат. Увесь процес знищення противника зняла камера, розташована на дроні-убивці.

Дане відео вперше публікується на широкий загал, але варто відзначити, що бойове застосування БПЛА-камікадзе є сталою практикою для ССО України під час війни з російськими загарбниками. Це гарний приклад того, як допомога іноземних партнерів спільно з навченістю і професіоналізмом наших воїнів дають позитивні результати на фронті.

Довідка: дрон-камікадзе – це зброя, від якої неможливо заховатися. Це бомби, що вичікують у повітрі. Після запуску вони летять у задану точку, в якій має бути ціль. На місці дрони зависають у повітрі і сканують місцевість, очікуючи моменту удару по цілі. Виявивши об’єкт, вони буквально кидаються на нього. Під час зіткнення з об’єктом відбувається детонація, бо оснащені вибухівкою, через що їх і називають дронами-камікадзе.

Читайте більше новин про війну в Україні:

 

Попередній запис
Операція проти «дон-донів» триває: ліквідували трьох командирів роти кадирівців
Наступний запис
Загинув молодий український льотчик, який нещодавно став батьком
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *