ЗСУ, операція, кадирівці

Операція проти «дон-донів» триває: ліквідували трьох командирів роти кадирівців

В Україні успішно триває операція проти дон-донів кадирівців. Нещодавно захисники нашої держави ліквідували одразу трьох командирів полку імені тіктокера кадирова, які прибули захоплювати українські землі.

Про знищення командира другої роти спеціального полку імені кадирова капітана поліції асвада ідрісова, а також ще двох його посіпак, стало відомо 24 травня.

Про це інформує сайт «Подорож Україною» з посиланням на повідомлення від Стратегічних комунікацій ЗСУ.

У відомстві наголосили, що асвад ідрісов успішно став учасником української «операції» та доєднався до віп-шанувальників творчості кобзона. Орк пропустив заняття з топографії в російському університеті спецназу та не здав «залік». Мінус ще один «поважний» кадирівець.

Також заслужене покарання за вторгнення на територію України отримали командир п’ятого взводу полку прапорщик гапур дакалов та заступник командира четвертого взводу полку старший сержант алі бетішев. Усі знайшли свою долю у Сєвєродонецьку.

Збройні сили України мужньо дають відсіч російським загарбникам та ліквідовують топпосадовців війська путіна. Кожен окупант повинен понести покарання за воєнні злочини в нашій державі. Віримо у перемогу та ЗСУ!

Читайте більше новин про війну в Україні:

Попередній запис
Роспропагандист допоміг ЗСУ знищити самохідний міномет “Тюльпан”
Наступний запис
Дрон-камікадзе ССО знищив окупантів, які пиячили на танку (відео)
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *