гадюки

На Львівщині активізувалися гадюки: за день зафіксували два укуси

Температура повітря в Україні продовжує зростати. У зв’язку з потеплінням активізувалися змії, зокрема гадюки. Два випадки укусів плазунів зафіксували на території Львівської області. Постраждали жінки віком 18 та 32 років. Вони перебувають у лікарні.

Ймовірно, людей вкусила гадюка. Про це пише сайт «Подорож Україною» з посиланням на інформацію від ДСНС України у Львівській області.

Обидва укуси змій сталися 12 травня. Спочатку до лікарні потрапила 18-річна дівчина зі села Хащів, що в Самбірському районі. У неї діагностували укус в мізинний палець правої стопи. Стан дівчини – середньої важкості.

32-річну жінку гадюка вкусила в селі Лосинець, що у Самбірському районі. Лікарі зазначили, що в неї укус лівого гомілкового ступневого суглобу. Стан – середньої важкості.

Нагадаємо, раніше ми публікували відео з правилами поведінки в лісі та що робити при укусі гадюки. ВІДЕО можна переглянути за посиланням ТУТ.

Не варто забувати, що змії ніколи не нападають на людей першими. Плазуни лише захищають власні володіння від незваних гостей. Саме тому варто бути обережними, якщо змію не чіпати, то ви будете в безпеці.

Кому лінь дивитися відео, можна прочитати в текстовому варіанті: Нашестя гадюк в Україні. Правила поведінки в лісі, що робити при укусі.

Попередній запис
Українські захисники влаштовують “сафарі” на дон-донів кадирівців
Наступний запис
Закарпатці розбили росармію із Осетії та захопили новітню БМП-3
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *