українська артилерія, окупантів, війна, ЗСУ

Артилерія відправила в пекло майже 200 окупантів та понад 20 од. техніки

Збройні сили України продовжують мужньо обороняти нашу державу від навали російських орків. За минулу добу українська армія знищила велику кількість окупантів.

Бійцям оперативно-тактичного угруповання «Схід» та «Південь» 2 травня вдалося ліквідувати майже 200 ворогів. Про це сайт «Подорож Україною» пише з посиланням на інформацію від командування.

Зокрема, захисники із угруповання «Схід» накрили путінських орків та їхню техніку вогнем із артилерії. Також вдалося знищити склад з боєприпасами.

На концерт до кобзона відправили ще 75 окупантів. Знищили 2 мінометних розрахунки, артилерійську систему, чотири безпілотники, 3 АТ, два танки, спецтехніку, 5 бойових броньованих машин та 6 БМП.

Військові угруповання «Південь» за минулу добу відправили в пекло 122 росіян. На світанку підбили два десатно-штурмові катери. Знищили ударний безпілотник-розвідник типу «Форпост». Він намагався підлетіти до Одеси зі сторони моря, однак протиповітряна система України влучно «приземлила» БПЛА окупантів. Захисники також спопелили чимало автомобільної та броньованої техніки.

ЗСУ впевнено та мужньо обороняють Україну від навали орди. Перемога обов’язково буде за нами!

Читайте більше новин про звитяги народу України:

Попередній запис
Наздогнала кара «Байрактара»: ЗСУ знищили 2 російські катери «Раптор»
Наступний запис
Прикриваючи побратимів героїчно загинув 21-річний захисник України
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *