Біля Чорнобаївки кадирівці влаштували перестрілку з бурятами

Біля Чорнобаївки кадирівці влаштували перестрілку з бурятами

Нещодавно буряти та кадирівці влаштували перестрілку між собою. Окупанти змогли поділити здобич та не бажають йти у наступ. Дружній вогонь, що може бути краще?

В окупованій Киселівці (Чорнобаївська сільська громада Херсонської області) відбулась перестрілка між військовими рф чеченської та бурятської національності. Про це пише сайт «Подорож Україною» з посиланням на повідомлення від української розвідки.

У інциденті відзначились по понад 50 учасників з кожного боку. Точна кількість поранених і загиблих наразі невідома.

Причини міжетнічного конфлікту полягають в небажанні бурятів вести наступальні бойові дії та «нерівноправність» умов. Кадирівці взагалі не бувають на передовій, залишаючись в тилу виключно в якості «загороджувальних загонів». Їхнє завдання – спонукати підрозділи окупантів до активних дій. Тобто, відкривати вогонь по тому, хто намагається відступати.

Ще одна причина – нерівномірність розподілу награбованого. Основний «зиск» від мародерства отримують ті ж чеченці. За кого вболівати у цій ситуації? Мабуть за тих, хто стріляє влучніше. Було б прекрасно, якби всі орки перестрілялися між собою та якнайшвидше зникли з нашої землі.

Читайте більше новин про звитяги народу України:

Попередній запис
Вуличні бої у Маріуполі: з’явилося відео протистоянь ЗСУ окупантам
Наступний запис
Виводячи українську авіацію від ракетного удару загинув льотчик Едуард Вагоровський
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *