Українські десантники знищили мотострілецький підрозділ росії (фото)

Українські десантники знищили мотострілецький підрозділ росії (фото)

Збройні сили України продовжують захищати нашу державу від загарбників. Нещодавно десантники знищили мотострілецький підрозділ ЗС російської федерації з міста томськ.

У мережі показали документи знищених російських окупантів, які, виконуючи злочинні накази керівництва держави та свого командування, прийшли з війною в Україну вбивати мирне населення. Про це сайт “Подорож Україною” пише з посиланням на інформацію від командування Десантно-штурмових військ ЗСУ.

У районі інтенсивних боїв українськими воїнами-десантниками було розбито та знищено бронегрупу одного із підрозділів 21-ї окремої гвардійської червонопрапорної Омсько-Новобузької мотострілецької бригади з міста томськ. Саме підрозділи цієї військової частини постійно приймали участь в міжнародних навчаннях, де завойовували призові місця.

Під час бою з мужніми українськими воїнами чимало “асвабадітелей” згоріли в полум’ї знищених бойових машин. І тільки деяких вдалося ідентифікувати по наявним документах. Зокрема, під час огляду особистих речей одного з типового представника “руського миру” з оренбургу, молодшого сержанта саккузиєва кайрата муханмадиєвича наявні документи дають нам зрозуміти про його недовгу військову кар’єру. Саме фах снайпера, навідника-командира танку та закінчення інтенсивних курсів за програмою “виживання” при Вольському військовому інституті матеріального забезпечення йому вже ніколи не знадобляться.

Також ідентифікувати по нарукавним знакам та погонам ще одного знищеного молодого офіцера – лейтенанта кочановського а.м.. Він закінчив своє недовге життя, як десятки інших співслужбовців в статусі злочинця.

Мабуть ніхто з елітної мотострілецької бригади з томська не розраховував на такий розвиток подій. Ворог назавжди залишиться лежати в полях нашої священної землі. Слава Україні! Слава ДШВ!

Читайте більше новин про звитяги ЗСУ:

Попередній запис
Одеські морські піхотинці розбили підрозділ російських військових
Наступний запис
Будівельник спалив бойову машину десанту рф за допомогою «Бандера-смузі» (відео)
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *