На концерт кобзона відправили ще 76 піхотинців із росії та їхню техніку

На концерт кобзона відправили ще 76 піхотинців із росії та їхню техніку

Збройні сили України продовжують давати відсіч загарбникам. На південному напрямку українські воїни відправили на концерт кобзона нову партію російських піхотинців.

Про це сайт «Подорож Україною» повідомляє з посиланням на інформацію від оперативного командування «Південь».

15 квітня ворожі втрати у південних регіонах склали 76 піхотинців та 16 одиниць техніки. Серед яких влучними пострілами із ПТРК “Джавелін” було знищено два танки Т-72, 2 самохідні артилерійські установки, 3 реактивні системи залпового вогню «Град» та БПЛА-розвідник.

Найганебніша армія світу гатить по мирних жителях Миколаївщини і Херсонщини, намагаючись втриматися та закріпитися на позиціях південного фронту. На окремих ділянках зафіксовано роботу снайперів.

Окупанти намагаються підтягнути сили, задіяти всі можливі резерви, продовжуючи психологічний тиск на цивільне населення. Розлючений втратами у Чорному морі ворог також посилив ракетну загрозу.

Миколаїв та ще кілька населених пунктів області опинилися під щільним вогнем, в тому числі і заборонених міжнародними конвенціями касетних снарядів. Тривають роботи з розбору руйнувань об’єктів інфраструктури. Нажаль є поранені та вбиті серед цивільного населення.

Читайте більше новин про звитяги ЗСУ:

Попередній запис
Полк “Азов” відправив на концерт кобзона понад 2 тисячі окупантів
Наступний запис
Ціною власного життя білорус “Тур” врятував групу спецпризначенців
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *