Полк “Азов” відправив на концерт кобзона понад 2 тисячі окупантів

Полк “Азов” відправив на концерт кобзона понад 2 тисячі окупантів

Українські військові вже 51-шу добу героїчно дають відсіч загарбникам із рф. Зокрема, захисники Маріуполя з полку “Азов” завдали ворогу величезних втрат у техніці та живій силі.

Загалом вдалося поранити та відправити на концерт до кобзона понад 2 тисячі окупантів. Про це сайт “Подорож Україною” пише з посиланням на інформацію від заступника командира полку “Азов”, капітана Святослава “Калини” Паламара.

Офіцер наголосив, що українські бійці демонструють неймовірні з військової точки зору речі під час оборони Маріуполя, ведучи безперервні бої з набагато переважаючими силами противника, що тривають понад 50 днів.

Оборонці Маріуполя поранили і вбили понад 2 тисяч одиниць ворожої піхоти, знищили 46 і підбили 27 російських танків, знищили та підбили 69 БМП і БМД, щонайменше 30 БТР. Також розбили чимало бронеавтомобілів “Тайфуни”, “Рисі” і Тигри”, велику кількість вантажівок, БПЛА, літак. Серед досягнень є і збитий катер.

“Кожні три години підбивається ворожа техніка, і щогодини знищується до двох окупантів”, – сказав заступник командира полку “Азов”. Паламар наголошує, що українські бійці, захисники міста сподіваються на деблокаду міста.

Читайте більше новин про звитяги ЗСУ:

 

Попередній запис
Львівські десантники провели блискучу операцію та розбили окупантів
Наступний запис
На концерт кобзона відправили ще 76 піхотинців із росії та їхню техніку
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *