ЗСУ розбили колону танків росії: координати «злив» пропагандист

ЗСУ розбили колону танків росії: координати «злив» пропагандист

Збройні сили України розбили колону російських танків на Ізюмському напрямку (Харківська область). Раніше місце розташування орків показав у своєму відео роспропагандист олександр коц.

Тупість московита зіграла нам на руку. Про ще один подвиг захисників України пише сайт “Подорож Україною” з посиланням на інформацію від журналіста Юрія Бутусова.

“12 квітня. Нова колона російських танків 4-ї гвардійської танкової Кантемирівської дивізії, парадної дивізії російських збройних сил, зайшла на схід України… Колона була повністю розбита, а цей Т-80 став трофеєм», – сказав Бутусов.

Раніше цю колону показав на відео пропагандист коц. Він зазначив, що росіяни переправляються через річку Сіверський Донець, у районі міста Ізюм, для «вирішального прориву».

У мережі був точний маршрут руху, точні координати. Завдяки розуму орка колона потрапила у засідку ЗСУ. Наша армія знищила кілька танків, а два захопили. Один із них повністю непошкоджений та готовий нести службу проти московитів.

Збройні сили України продовжують зачищати нашу державу від орків, однак вони все лізуть і лізуть. Нічого, це справа часу. Перемога буде за нами!

Читайте більше новин про звитяги ЗСУ:

Попередній запис
Українців просять допомогти розшукати комплекси зв’язку окупантів
Наступний запис
Зенітні ракетні війська збили 300-ту повітряну ціль: у рф мінус Су-25
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *