Українські військові знищили ворожий танк зі “Стугни”. З’явилося відео

Українські військові знищили ворожий танк зі “Стугни”. З’явилося відео

Українські військові продовжують мужньо захищати нашу державу від навали зазомбованих орків. ЗСУ вправно знищують окупантів та їхню техніку.

Нещодавно з’явилося відео, на якому видно, як армія України розбила ворожий танк із протитанкового ракетного комплексу “Стугна”.

Про це сайт “Подорож Україною” пише з посиланням на інформацію від очільника Офісу президента України Андрія Єрмака.

На відео чітко видно, як вітчизняна ПТРК “Стугна” надсилає “подарунок” загарбникам. Українські військові потрапили чітко у ціль, мінус один!

«Стугна» — це український протитанковий ракетний комплекс (ПТРК) другого покоління. Розроблений київським конструкторським бюро «Луч». Комплекс є напівавтоматичним, із системою наведення по лазерному променю. Зі “Стугни” можна вести вогонь ракетами калібру 130 мм з різними бойовими частинами, що встановлюються у контейнері.

Оператор може керувати комплексом дистанційно з пульту, який виноситься на відстань до 50 м. Керована ракета може бути оснащена різними типами бойових частин: тандемною кумулятивною, осколково-фугасною або термобаричною.

ПТРК «Стугна» складає значну частину українського протитанкового озброєння. Це основний засіб ракетної протидії танкам поряд з імпортованими із США та Естонії «Джавелінами».

Читайте більше новин про звитяги ЗСУ:

Попередній запис
Зенітний ракетний підрозділ ЗСУ збив російський винищувач Су-34
Наступний запис
Армія України показала відео ліквідації великої колони ворожих танків
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *