Оточені ворогом морські піхотинці 46-ту добу героїчно стримують орків

Оточені ворогом морські піхотинці 46-ту добу героїчно стримують орків

Більшість військових підручників говорять, що підрозділ, який обороняється у повному оточенні може витримати у сучасному бої не більше ніж тиждень. Однак, морські піхотинці з бригади імені контр-адмірала Михайла Білинського вже 45 діб героїчно стримують навалу орків у районі Маріуполя.

Під постійними обстрілами вони змогли зберегти боєздатність та кожного дня дають ворогу по зубах. За останніми оцінками, морські піхотинці завдали величезних втрат російськuм загарбникам. Про це сайт “Подорож Україною” пише з посиланням на інформацію від оперативно-тактичного угрупування “Схід”.

Наведемо декілька прикладів, цієї героїчної боротьби, яка без перебільшення увійде в усі підручники з військового мистецтва. За наявною інформацією понад тринадцять батальйонно-тактичних груп ворога втратили боєздатність.

Бойове завдання снайперської групи

З міркувань безпеки ми не будемо їх називати, але обов’язково настане час і вся країна дізнається їхні імена.

Так, молодший сержант М. керує снайперською групою, яка успішно виконала бойове завдання зі знищення снайперів та групи прикриття противника. Лише за тиждень ним особисто було знищено 10 рашuстів та 8 поранено. Крім того, морський піхотинець виявляв розташування зброї та техніки противника та швидко і точно надав координати, що дозволяло вогневими засобами подавити вогонь противника та припинити обстріл позицій морських піхотинців.

Досягнення лейтенанта та матроса

Лейтенант В. на своєму рахунку має щонайменше два знищених ворожих танки. Зокрема, морський піхотинець 06 березня 2022 року на околицях н.п. Маріуполь під час бою попри близьку відстань та небезпеку потрапити під ворожий обстріл, пострілом з РПГ-7 знищив ворожий Т-72. 29 березня 2022 року лейтенант В. під час бою у Маріуполі знищив ще один ворожий танк Т-72 разом з екіпажем, цього разу застосувавши NLАW.

Крім того, 22 березня 2022 року старший матрос Г. збив БПЛА оперативно-тактичного рівня типу «ОРЛАН».

Поранення для українців не перешкода

Морські піхотинці кожного дня здійснюють подвиги, багато з них отримували поранення, та знову поверталися до бою. Зокрема, 09 березня 2022 року під час артилерійського обстрілу по батальйону морської піхоти зазнали поранення 8 військовослужбовців, ризикуючи життям та здоров’я матрос Н. на автомобілі “ХАМЕР” провів швидку евакуацію поранених на безпечну відстань. У ході виконання цього завдання морський піхотинець отримав осколкові поранення. Однак, вже через чотири дні, 13 березня 2022 року, влучним пострілом з РПГ-7В поцілив УРАЛ–4320, в результаті чого було знищено автомобіль з боєприпасами та живу силу противника.

І таких прикладів безліч. Воїни морські піхотинці продовжують знищувати окупaнтів, вони борються за всю країну. Ворог сконцентрував величезні сили на захоплення міста, однак завдяки мужності та силі всіх оборонців Маріуполя, плани орди й досі залишаються лише планами.

Читайте більше новин про звитяги ЗСУ:

Попередній запис
Захищаючи Маріуполь загинув Герой України Віталій Грицаєнко
Наступний запис
Зенітний ракетний підрозділ ЗСУ збив російський винищувач Су-34
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *