Підрозділ молодого командира за день знищив 90 одиниць техніки орків

Підрозділ молодого командира за день знищив 90 одиниць техніки орків

Командир десантно-штурмового підрозділу Євген Ш. та його підрозділ зараз перебувають на Харківщині, безпосередньо на бойових позиціях.

Тому більшість подробиць воєнних операцій поки що приховані за грифом «секретно». Та навіть ті «скромні» факти, які обережно дозволяють оприлюднити — вражають. Про це сайт “Подорож Україною” пише з посиланням на “Армія Inform”.

Лише за один день підрозділ молодого командира відбив чотири потужні атаки агресора, знищив 30 одиниць броньованої та 60 одиниць автомобільної техніки. Також спопелили чималу кількість особового складу путінських орків. Окупантам не залишилось нічого іншого, ніж відступити. Окрім того, підрозділ Євгена взяв у полон десяток російських військовослужбовців разом зі зброєю та спорядженням.

Офіцер — родом із Вінницької області. Він починав війну лейтенантом, заступником командира роти 79-ки. Кордон із Кримом, Волноваха, Слов’янськ, Дмитрівка, ДАП… Географія бойових дій Євгена вражала ще тоді, в лейтенантські роки…

Скільки бойових ротацій на рахунку Євгена важко і підрахувати. Десятки тяжких боїв, десь успішні, десь не дуже, але бойовий дух та відважність — завжди на максимальних потужностях! З лейтенанта він «виріс» до Героя України, потужного бойового командира, потиснути руку якому — неймовірна честь!

Читайте більше новин про звитяги ЗСУ:

Попередній запис
На Київщині ЗСУ двома танками ліквідували 10 танків окупантів
Наступний запис
Українці захопили російський бронеавтомобіль КамАЗ «Тайфун». Відео
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *