Російська пропаганда намагається зробити “героя” з боягуза кадирова

Російська пропаганда намагається зробити “героя” з боягуза кадирова

Російська пропаганда намагається зробити «героя» з боягузливого кадирова та бреше про переговори з Україною. 

Пропагандисти намагаються виліпити з кадирова і його інстаграм-воїнів «героїчний» образ військ вторгнення, що діють на сході України. Про це  “Подорож Україною” пише з посиланням на інформацію від Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Московити транслюють фейк про нібито присутність кадирова в Маріуполі. А де ж він насправді? Кремлівські пропагандисти навіть не спромоглися заблюрити російську заправку на фото з кадировим, яке нібито було зроблене на території України.

Розібрали також два суперечливі наративи, які російська пропаганда просувала у відповідь на найголовнішу подію минулої доби – українсько-російські переговори в Стамбулі. З одного боку пропагандисти лицемірно заявляють, що рф щиро бажає миру і сподівається досягнути припинення бойових дій найближчим часом. А з іншого – що «Україні не можна вірити, вона не буде дотримуватися угод».

Російська пропаганда обробляє громадську думку, стверджуючи, що театр воєнних дій на сході України є ключовим для всієї війни. Повторюється теза про те, що оточення та знищення сил ООС в Донецькій і Луганській областях справить психологічний вплив на керівництво України, підірве бойовий дух українців та змусить їх до капітуляції.

Читайте більше новин про звитяги ЗСУ:

Попередній запис
Захисники України збили російський Су-35: з’явилося відео
Наступний запис
У російському Бєлгороді – масштабна пожежа на нафтобазі. Відео
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *