ашан, війна, бойкот, росія

“Ашан” і надалі працюватиме на росії: компанія не виходитиме з рф

Генеральний директор французької мережі супермаркетів “Ашан” Ів Клод відповів на заклик президента України Володимира Зеленського піти з російського ринку. Компанія це прохання не виконуватиме та залишиться працювати на росії.

Про це сайт “Подорож Україною” пише з посиланням на інформацію від УНІАН.

“Найголовніше для нас – зберегти наших співробітників і забезпечити виконання нашої основної місії – продовжувати годувати населення цих двох країн (росії та України, – ред.). У нас ніколи не було іншої мети. Я готовий прийняти громадську думку, яка з нами не погоджується. Нас легко критикувати, але ми відкриті та діємо для цивільного населення”, – заявив Клод.

За його словами, у разі відходу компанії з рф без роботи залишаться 30 тисяч осіб, з яких 40 % співробітники та акціонери. При цьому він вказав, що на росії працює 231 фізичний магазин, а також інтернет-магазин, а в Україні – 43 магазини.

Представник “Ашан” додав, що компанія допомагає українським біженцям. 

“Ми надали понад 2 300 тонн продуктів, 50 тисяч гігієнічних наборів і пожертвували понад 2 мільйони євро. І наші акціонери вирішили направити частину дивідендів на допомогу біженцям”, – підсумував Клод.

Дивна логіка, намагаючись всидіти на двох стільцях одночасно. Годувати людей росії, більшість з яких підтримує знищення України, дуже сильна “місія”. 

Читайте більше новин про звитяги ЗСУ:

Попередній запис
Чорнобаївка, серія 11: захисники України знову рознесли московитів
Наступний запис
Ірпінь звільнили від окупантів: на черзі Гостомель, Буча та Ворзель
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *