війна, ЗСУ, білоруський батальйон

Білоруський батальйон склав присягу та став на захист України. Відео

До складу Збройних сил України увійшов білоруський батальйон імені Кастуся Калиновського. У п’ятницю, 25 березня, брати-білоруси склали присягу та стали на захист України.

Про це інформує сайт “Подорож Україною” з посиланням на телеграм-канал батальйону ім. Калиновського.

“У цей важливий для білоруської історії день присягу склали добровольці батальйону Кастуся Калиновського. Наш батальйон входить до складу Збройних сил України. Присягу білоруською написали наші волонтери. Ми впевнені, що в майбутньому цей текст стане основою присяги для справжньої білоруської армії”, ¦ зазначили члени батальйону.

Чому присягу склали саме 25 березня?

Білоруський батальйон створили після нападу Росії на Україну. 25 березня білоруси святкують День Волі. “Цензор” пише, що це неофіційне національне свято, річниця виникнення першої національної білоруської держави, Білоруської Народної Республіки (25 березня 1918). Вінцент Костянтин Калиновський – один з очільників польського Січневого повстання на землях сучасних Литви й Білорусі, спрямованого проти Російської імперії. 

Дякуємо білорусам, що вирішили допомогти у боротьбі проти рашистів. Перемога буде за нами! Слава Україні! Жыве Беларусь!

Читайте більше новин про звитяги ЗСУ:

Попередній запис
Повітряні сили збили ще три літаки рашистів, вертоліт та крилаті ракети
Наступний запис
Українська армія звільнила Тростянець: як виглядає місто після окупації
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *