ЗСУ знищили чеченців дон-дона кадирова: захопили техніку і зброю

ЗСУ знищили чеченців дон-дона кадирова: захопили техніку і зброю

Штурмовики 128 бригади знищили чеченських бійців із найбільшого військового з’єднання росгвардії й захопили трофейну зброю і техніку. Про досягнення ЗСУ сайт “Подорож Україною” дізнався у пресцентрі 128-ї Закарпатської бригади.

Судячи з документів, закарпатській бригаді намагалися протистояти гвардійці 46-ї окремої бригади оперативного призначення нацгвардії Росії. Це найбільше з’єднання військ росгвардії, яке базується в Чечні. Його створили ще в 2000 році для боротьби з силами чеченського спротиву, котрі воювали з Кремлем.

У результаті бойової сутички знищені троє росгвардійців, котрі служили в 94-му полку бригади, що дислокується в м.Гудермес, та 96-му полку, що дислокується в м.Урус-Мартан Чеченської республіки.

ЗСУ знищили трьох чеченців:

  • старшого сержанта Маччиєва Анвара Гусейновича;
  • Магомедова Магомеда Хизригаджиєвича;
  • Магомедова Магомеда Шарамазановича.

У знищених ворогів вилучені особисті жетони та документи: шляховий лист водія БТР-80 із даними водія, старшого машини, витратами пального тощо. Штурмовики 128 бригади взяли також трофеї – неушкоджений БТР-80 та зброю – кулемети Калашникова, автомат Калашникова, снайперську гвинтівку Драгунова (СВД) з боєприпасами. Перемога буде за Україною, путінські орки повинні скласти зброю та забратися геть!

Читайте більше новин про звитяги ЗСУ:

 

Попередній запис
Ласкаво просимо у Чорнобаївку! ЗСУ вдесяте знищили орків
Наступний запис
Повітряні сили збили ще три літаки рашистів, вертоліт та крилаті ракети
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *