Пожежники врятували та прихистили кролика зі зруйнованого рашистами будинку

Пожежники врятували та прихистили кролика зі зруйнованого рашистами будинку

Знайомтесь, це – харківський кролик Лакі. Ще кілька днів тому він був домашнім, але і у його життя увірвалася війна. В одну мить він виявився нікому не потрібним і ризикував загинути страшною смертю, якби не пожежники.

Зворушливу історію порятунку маленької тваринки оприлюднили фахівці Державної служби з надзвичайних ситуації, пише сайт “Подорож Україною“.

Нещодавно у Харкові після обстрілів рашистів в одному із будинків спалахнула пожежа. Вогонь вирував у квартирі на верхньому поверсі житлової триповерхівки. Крізь дим та темряву один з рятувальників помітив за диваном маленькі вушка. То був домашній кролик, що лишився на самоті. Він був повністю мокрий, з обсмаленими вусами та хутром, весь тремтів від холоду. Його винесли з палаючої оселі, а потім водій пожежного авто довго відігрівав маленького вуханя під своїм бушлатом.

Оскільки господарів не знайшлося, пожежники залишили кролика у частині. Там у нього є свій куток, їжа та турбота. Пам’ятайте, що навіть у найтемніші часи завжди є місце для людяності і гуманності. Це і вирізняє справжню людину від “освободітєля”.

Читайте більше новин про звитяги ЗСУ:

Попередній запис
Чорнобаївка, серія №9: українська армія вдев’яте розбила рашистів
Наступний запис
На Миколаївщині 78-річний дідусь Василь підпалив ворожий “Град”
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *