СБУ, надзвичайний стан, Україна

СБУ зробила офіційну заяву щодо введення надзвичайного стану в Україні

Офіційна заява СБУ щодо введення на території України надзвичайного стану. Про це сайт “Подорож Україною” дізнався в пресцентрі відомства. Далі заява без змін.

Шановні громадяни України!

Ситуація, в якій знаходиться наша держава, вимагає від нас єдності, спокою та рішучості. І готовності у будь-який момент часу задіяти всі можливості для захисту країни.

Заради безпеки держави та нашої перемоги у гібридній війні ми маємо, перш за все, працювати на випередження, заздалегідь реагувати на виклики та продумувати кожен свій крок наперед, зважаючи на потенційний розвиток різноманітних сценаріїв.

У СБУ додали, що рішення влади тимчасово запровадити надзвичайний стан по всій території України є необхідним та виваженим.

Ескалація на сході супроводжується спробами розхитати суспільство через панічні настрої, кібератаки, інформаційно-психологічні операції, активізацію російських агентів впливу та диверсійних груп тощо. Усі ці дестабілізаційні фактори знаходяться під особливою увагою СБУ. І введення надзвичайного стану надає додаткові інструменти для їх нейтралізації, покращення захисту об’єктів критичної інфраструктури та громадського порядку, недопущення диверсій, протидії іншим проявам гібридної війни.

Водночас звертаємо вашу увагу – введення надзвичайного стану не означає, що життя громадян ускладниться, а всі передбачені законом механізми одразу будуть застосовані. Адже кожен регіон України має свою безпекову специфіку.

Так само немає підстав для нагнітання ситуації та поширення фейків – мова йде про введення саме надзвичайного, а не воєнного стану. Як тільки у цьому не буде необхідності, його буде відмінено.

Наразі немає підстав для тривоги. Іде максимально злагоджена робота для найбільш ефективного захисту нашої країни та вашої безпеки.

Разом переможемо! Слава Україні!

Додамо, що Секретар РНБО Олексій Данилов заявив про те, що в Україні вводиться режим надзвичайного стану. Він діятиме у всіх областях, крім Донецької та Луганської. За це рішення сьогодні має проголосувати Верховна Рада,

Попередній запис
Під час порятунку рибалки поліцейські провалилися під лід, є загиблий
Наступний запис
У Сумській області ЗСУ знищили 4 колони рашистів: застосували Байрактари
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *