лід, рибалка, риболовля, трагедія, порятунок

Під час порятунку рибалки поліцейські провалилися під лід, є загиблий

У неділю, 20 лютого, на річці Дніпро в однойменному місті трагічно загинув чоловік. Він провалився під лід. На порятунок рибалки кинулися поліцейські. Трагедія сталася в Соборному районі на вулиці Набережна Перемоги.

Про це пише сайт «Подорож Україною» з посиланням на інформацію від пресцентру ДСНС.

Варто зазначити, що останнім часом дуже багато новин про те, що рибалки провалюються під кригу. Не ризикуйте життям, завершуйте зимовий сезон! Деталі інших випадків наприкінці новини.

Три співробітники Національної поліції, які перші прибули до місця, намагалися врятувати рибалку, однак самі провалилися під кригу. Один поліцейський впав у воду на відстані близько 70 метрів від берега, 2 поліцейських – на відстані близько 40 метрів.

Також, провалився під кригу на відстані близько 40 метрів місцевий мешканець, який намагався допомогти співробітникам Національної поліції.

Спільними зусиллями особового складу ДСНС врятовано 5 осіб, з них: 3 співробітника поліції, 1 місцевий мешканець, який намагався допомогти поліції та 1 рибалка. Останній помер в автомобілі екстреної медичної допомоги, особисті дані встановлюються.

До місця події було направлено 13 чоловік особового складу та 5 одиниці техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Читайте більше новин на тему риболовля:

Попередній запис
Недалеко від Львова зафіксували землетрус магнітудою 2,8 бала
Наступний запис
СБУ зробила офіційну заяву щодо введення надзвичайного стану в Україні
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *