Чорнобиль, Чорнобильська зона, зона відчуження, війна з РФ

Чорнобиль закрили для туристів на 2 місяці через загрозу війни з РФ

Чорнобильську зону відчуження закривають для туристичних відвідувань від 19 лютого 2022 року. Чорнобиль не працюватиме мінімум 8 тижнів. 

Про це сайт “Подорож Україною” пише з посиланням на інформацію від голови Асоціації чорнобильських туроператорів Ярослава Ємельяненко.

“З 19 лютого Чорнобильська зона закрита для туристичних відвідувань на невизначений строк. Офіційна причина озвучується як “технічні причини”. Ми розуміємо, що скоріше за все це пов’язано з загрозою російської агресії та близькістю кордону з Білоруссю”, – написав Ярослав Ємельяненко.

Також Ємельяненко підкреслив, що останнім часом, останнім часом, не дивлячись на військове напруження, Чорнобиль відвідало багато українців та іноземних туристів.

Зараз до України, Києва та Чорнобиля прикута увага міжнародних ЗМІ, що розповсюджують інформацію щодо настроїв українців та ситуації в країні. В сучасній гібридній інформаційній війні Чорнобильський туризм може стати важливим каналом розповсюдження інформації про боєздатність української армії, її рішучу готовність дати відсіч будь-якому загарбнику та безпеку перебування в нашій країні. Світ сприймає чорнобильський туризм в прикордонній з Білоруссю території, як один зі знакових маркерів стабільності України.

Читайте також: До 28 лютого туристи не зможуть відвідати низку замків Львівщини.

 

Попередній запис
За 1045 доларів в Україні продають унікальну монету номіналом 10 копійок
Наступний запис
Готуємо ідеальне тонке тісто для піци за 20 хвилин: рецепт приготування
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *