Тернопіль, риболовля, Тернопільський став, судак

Тернопільський став порадував риболова величезним судаком: фото

Минулих вихідних Сергій Сиротюк вирішив піти на Тернопільський став, щоб порибалити. Під вечір йому вдалося впіймати величезного судака. Рибина заважила майже 5 кілограмів.

Деталі емоційного та тривалого виважування риби чоловік розповів у коментарі “Терену”. Про це пише сайт “Подорож Україною“.

Чоловік зазначив, що риболовля була не надто результативною. Риби трішки клювала до обіду, а згодом почалося затишшя. Його колега зібрався та пішов додому, а Сергій залишився, сподіваючись на везіння.

“І тут раптом починає клювати! Гукаю свистом колегу, який вже йшов додому, і той кидається мені на допомогу”, – пригадує Сергій Сиротюк.

Рибалка разом з колегою понад годину намагались витягнути судака на поверхню і їм це вдалося.  

“Година боротьби, але нас було двоє і перемога за нами. Рибу через сусідню подвійну лунку дістав руками з води. Емоції переповнюють, крики радості на льоду, руки трусяться! Я був надзвичайно радий такому улову!”, – додав Сергій.

Тернопільський став потішив чоловіка судаком, який заважив 4 кг 590 г. На жаль, чоловік не розповів виданню на якій глибині і на що клюнув судак. У мережі є інформація про те, що така вага притаманна рибі, якій вже орієнтовно вісім років.

Тернопіль, риболовля, Тернопільський став, судак
судак із Тернопільського ставу.

Читайте новини про риболовлю:

 

 

Попередній запис
До 28 лютого туристи не зможуть відвідати низку замків Львівщини
Наступний запис
За 1045 доларів в Україні продають унікальну монету номіналом 10 копійок
Залишити відповідь
Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *